Wpis z mikrobloga

  • 15
@tyrytyty: Nie wiem, nie obchodzi mnie to, znajomy dał ogłoszenie, więc mu pomagam. Ziemia jest płaska a Oni to ukrywają, wszyscy są złodziejami i chcą się na Tobie wzbogacić. Schowaj się w piwnicy bo przyjdą po Ciebie. To jest spisek. Wszyscy umrzemy.
  • Odpowiedz
  • 31
@kidi1: apropo tych banerów to jakoś tydzień temu po mojej ulicy kręcił się dziadek z obcinaczkami do drutu i bezceremonialnie, w biały dzień po prostu obcinał sobie trytytki, zgarniał baner, składał w kostkę i siup, chował do wielkiej siaty xD ogołocił u mnie całą ulicę (spokojnie z 15 banerów). Nie szczędził nikogo- od konfy po lewicę xD
  • Odpowiedz
@kidi1: Litewka który w kilku postach został otagowany jako "dogpill" (?) i nazwany chadem dzięki czemu dostał tyle głosów od "juleczek" i "p0leczek" właśnie banery wykorzystuje do schronisk. Tak samo zrobił 8 lat temu. Na banerach miał też umieszczone psy do adopcji.
  • Odpowiedz
  • 9
@kidi1 napisz do mnie na priv. Moja firma będzie niedługo odświeżać naczepy i będziemy mieli do oddania za darmo kilkadziesiąt plandek w rozmiarach 14x3 m, w dodatku o wiele lepszej jakości niż te z banerów.
  • Odpowiedz