Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu
Wiecie dlaczego lubię Gertycha? Bo kocha Polskę.
I dlatego, że 16 lat temu obnażył obłudę Kurskiego, który jest odpowiedzialny za obecna propagande TVP, jak i całego PiSu. Ten film to najlepsze, co mogą zobaczyć młodzi wyborcy opozycji, bo PiS młodych wyborców nie ma. #polityka
badreligion66 - #wybory #bekazpisu 
Wiecie dlaczego lubię Gertycha? Bo kocha Polskę.
...
  • 69
  • Odpowiedz
  • 2
@Bloodaxis1 Ale co to ma do rzeczy, wtedy po prostu dobrze pojechał z tą mendą kurskim. Do dzisiaj nie jest kimś z mojej bajki ale dobrze jedzie z obłudą PiS a ma podstawy jak nikt, w końcu był z nimi w koalicji. Co zdarzyło się tylko LPR i Samoobronie.
  • Odpowiedz
Rozeszły się, bo PiS chciał udupic samoobronę i LPR. Tacy byli lojalni dla koalicjantów. Dlatego nikt nigdy nie wejdzie z nimi w koalicję, co dzisiaj sugerują pisowskie media i politycy


@badreligion66: Z tych wszystkich komentarzy po wyborach myślę, że Bosak najbardziej celnie określił wszystkie rządy PIS, łącznie z tamtą kadencją. Kaczyński wprowadza uczucie dużego rozchwiania i polowania na czarownice zarówno w społeczeństwie jak i w polityce. To jest jego broń i
  • Odpowiedz
@badreligion66: Mam nadzieję że jeszcze powróci taka dyskusja w parlamencie. Niby przytyki i wyśmiewanie oponenta ale wszystko na dobrym poziomie. Bez przerywania, wyłączania mikrofonu i nawet daje sie dokończyć wystąpienie po przekroczeniu czasu. Nie ma co wspominać o nocnych obradach kiedy lud śpi...
Dobra wiem że były takie asy jak Lepper i samoobrona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@badreligion66: świetny materiał, plusujta chłopy.
Pamiętam, że wtedy w społeczeństwie (miałem 15 lat) gadali, że mundurki to Giertych wprowadził. Mi sie to nie podobało, ale w szkole też uczniowie wszyscy to szkalowali, mówiły sebixy zdejm te szmate. Pani wychowawczyni (świetna była) pozwalała nam na jp i gw ściągać te łachy :) ehhh kiedyś to było. Najlepsze że projekt naszego mundurka zrobiła znienawidzona przez całą szkołę dziewczyna (była brzydka i świetnie się
  • Odpowiedz
@Wykastro bo Roman wziął się za to od dupy strony. Stare czasy, wtedy dużo było takich pomysłów z dupy


@badreligion66: licealisci w tym czasie to byla grupa wychowana w latach 90'. Ogolnie jeszcze w 2005/2006 to byla swieza sprawa, ze sa fajne ciuchy a nie jakies gowno z bazaru a ten wjezdza nagle z mundurkami no gienalnie
  • Odpowiedz