Wpis z mikrobloga

@7160 co ma do sprawy, to ile typ zarabia? Nikt mu nie broni iść do innej roboty. I obezwładnianie ludzi nie ma nic wspólnego z jego obowiązkami i wysokością wypłaty, dokładnie tak samo jak z obowiązkami przedszkolanek, więc czego ty niby od nich wymagasz? Nikt też nie wymagał od faceta interwencji. Na wykopie to już jesteście tak uciemiężeni przez kobiety, dokładnie jak wiecznie pokrzywdzone feministki z syndromem oblężonej twierdzy.

Jedyne do kogo
@fuechsinn: no wiewiórki, koty psy mogą roznosić wściekliznę. Chociaż trzeba to zbadać czy na takiego chorego osobnika działa gaz, one takie otumanione wtedy są.
Ale na typa z nożem jak najbardziej psikasz z daleka i powinien być nieszkodliwy do przyjazdu policji. Co najwyżej sam by sobie mógł krzywdę zrobić łażąc na oślep
@fuechsinn: Zupełnie nie rozumiesz. Właśnie o tym piszę, że "jedyne" do czego można się przyczepić to to, że kobietom nadano prawa równe mężczyznom a nawet większe
@KRCZVSK: gość powinien od miasta otrzymać jakąś nagrodę za postawę obywatelską. W budżecie Poznania by nie ubyło.


@PokemonowyRambo: dlaczego od miasta? Od ziobry, dla pana Grzegorza oraz rodziców dziecka. Fundusz sprawiedliwości czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale ostatnio słyszałem, że na coś innego wydają...
Kiedyś chciałem być śmieciarzem. Bardzo mi się podobała ta praca. Miałem z 10 lat. Zawsze widziałem w śmieciarzach amerykański SWAT. Jadą sobie trzymając się relingów na aucie po czym zeskakują z niego i wkraczają do akcji neutralizując śmieci. Prawdziwi bohaterowie, bez nich utonęli byśmy w śmieciach.
@fuechsinn: Tak. Tylko kobiety korzystaja ana tym matriarchalnym systemi. Aż 30 % kobiet "pracuje" na państwowym (oczywiście jakieś nieliczne faktycznie pracują), jednak ogólnie ok 30% albo i więcej nie robi nic pożytecznego.
@Nerlo_ajcats

no wiewiórki, koty psy mogą roznosić wściekliznę. Chociaż trzeba to zbadać czy na takiego chorego osobnika działa gaz, one takie otumanione wtedy są.

Ale na typa z nożem jak najbardziej psikasz z daleka i powinien być nieszkodliwy do przyjazdu policji. Co najwyżej sam by sobie mógł krzywdę zrobić łażąc na oślep


Tak powinna wyglądać przedszkolanka przyszłości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz fuechsinn - @Nerlo_ajcats
 no wiewiórki, koty psy mogą roznosić wściekliznę. Chociaż ...
źródło: temp_file5068179762636863273
też nie robią nic pożytecznego


@fuechsinn: No tak - policjantka jest po to, żeby pod biurkiem komendanta służbe pełnić. ŚMieciarz nie dałby rady.