Wpis z mikrobloga

@Veillo: przecież YouTube zaraz obniży też bitrare filmów HD. Użytkownicy premium będą mieli z dużym bitter natomiast użytkownicy bez premium będą mieli kolejny że tak powiem powód by kupić premium( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Veillo: można to przełożyć na spermiarzy, serio przeszkadza to komuś że faceciki kupują prezenciki babą za samo zauważenie ich? YT już dawno zabił prawdziwy kontent i zmusza do robienia gówno filmików byle tylko ruch się zgadzał.
Mają w k0rwe hajsu i jeszcze im mało. Spoko to tylko 23zł. Za rok: spoko, to tylko 50zł i mam tylko 5 reklam zamiast 30 do oglądania.


@Mr_3nKi_: No popatrz a żaden inny serwis streamingowy nie podwyższył tak strasznie cen, ani nie wprowadził reklam do ofert premium. To jest twój kompletny whataboutism xD
YT oglądam codziennie przynajmniej po godzinie i to na wielu urządzeniach (smart TV, telefon, tablet, komp) i mam
@asdfghjkl: mam nadzieję że zamykasz oczy jak widzisz billboardy albo wyłączasz radio/tv jak lecą reklamy. Chyba że wszędzie subskrypcja na korzystanie z usług. I jeszcze subskrypcja do subskrypcji xD To jak ceny prądu, że obok ceny za generowanie i transfer masz jeszcz le stertę opłat za wesoły prąd xD