Wpis z mikrobloga

@Veillo: Potem dostaniesz YT Premium z "mniejszą ilością reklam", chyba że kupisz dodatkowo opcję YT Premium Super Plus.
Wystarczy spojrzeć jak reklamy wciskają Disney i Netflix na swoich płatnych platformach.
Wy serio się tak męczycie z blokowaniem reklam? XD premium kosztuje 23zł, to jest mniej niż zestaw w maku i problem solved


@Veillo:

za to gowno, ktore jest na youtubie, szkoda mi placic cokolwiek :) Mam nadzieje, ze szybko wyjasnilem sytuacje :))

Zacznijmy od naprawde ujowej wyszukiwarki.
@Veillo: O to chodzi że się zaczyna robić black mirror. Raz zapłacisz to potem będziesz bulić za to co już mogłeś robić. To jest wymuszenie pieniężne na użytkownikach i tyle. W piździe mam to 50 pln czy ile tam jest więcej bule za netflix. To jest wojna! Tu chodzi o honor! Jeszcze niech ci wprowadzą limit 100 wideo na miesiąc albo bulisz 250 pln i masz bez limitu.
@Veillo: ja mam Premium z trzech powodow:
1. Wiadomo brak reklam
2. To działa na wszystkich urządzeniach ma których jestem zalogowany na swoje konto, a więc zarówno tel z androidem, pc oraz smart tv (rocznik 2013)
3. Odtwarzanie w tle na androidzie
No i już.
@Veillo: kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera

Sam szkalowałem używanie addonów blokujących reklamy, do pewnego momentu:
- na początku były na youtube bannery, które wystarczyło zamknąć X'em
- potem były reklamy po prawej stronie
- potem wyskakujące reklamy na filmiku
---------- tu zainstalowałem adblocka ---------
- potem krótkie reklamy na początku, które można pominąć
- potem krótkie niepomijalne reklamy na początku
- potem jedna reklama niepomijalna i druga
firefox + ublock origin i działa bez problemu, bo nie ma żadnych macek googla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do wczoraj nie wiedziałem o aferze bo dopiero mnie kuzyn uświadomił używający chroma XD