Wpis z mikrobloga

Kurr już nie wiem o co chodzi. Wyglądam jakoś basicowo, przegryw, ale nie rzucam się w oczy. Przechodzę obok jakiejś pary, czy więcej dziewczyn i conajmniej jedna się mi patrzy w twarz jak się spojrzę, a za chwilę jak je mijam to słyszę podśmiechiwania. Na pewno się nie doszukuję, bo to zawsze jak je minę i najczęściej jak sam popatrzę. Też tak macie? O co chodzi? Tylko o to, że manlet?
#logikarozowychpaskow #manlet #przegryw #zwiazki
  • 16
@quizonmyface: Najczęściej mam wyjebongo, ale dzis to aie zdarzylo znowu i stwierdizlem ze zapytam czy inni nieatrakcyjni tez tak mają xD
@heniek_8 No duzo ludzj tyle ma wiec jakies super wynaturzenie to nie jest, nawet wyższe kobiety nigdy tak nie reagowaly na moje spojrzenie, wiec nie wiem o co chodzi.
@Assmaryn No wlasnie nie. Jak cos mi sie moze uroic to najczęściej zdaje sobie z tego sprawe ew zapominam, ale to
@Smietankowa_Przygoda: Przestań się przejmować zdaniem randomowych Julek, a najlepiej wszystkich femoidów, bo i tak nic ci to w życiu nie da. Mogły się śmiać z ciebie, z jakiegoś realnego powodu, np. ptak na ciebie nasrał lub z jakiegoś całkiem wydumanego powodu, który zrodził się tylko w ich głowie. Mogły nawet nie śmiać się z ciebie.

Młode gówniary się śmieją z różnych rzeczy. Np. jak chodziłem do gimbazy i czekaliśmy z ziomkiem
@Smietankowa_Przygoda: niska samoocena z tego wynika, ale nie jest zasadą, że musisz mieć niską samoocenę jak nie jesteś atrakcyjny. Atrakcyjni miewają niską samoocenę.

To jest ogólnie temat o który trzeba dbać i nad którym trzeba pracować.

Co do sytuacji - może miały jakiś powód, może nie, nie wiadomo z czego się śmiały, to nieistotne.
@Smietankowa_Przygoda: Ludzie się śmieją, z różnych rzeczy, ciągle. Spróbuj nad tym popracować, poszukać informacji co robić przy takim problemie, żeby go poprawić, bo będzie cierpiała jakość twojego życia, jak za każdym razem, gdy usłyszysz śmiech, będziesz się zastanawiał, czy i dlaczego śmieją się z ciebie.