Wpis z mikrobloga

@supremin1 tez tak mialem, poprzejsciu Returnal cisnalem co-opa w opór, bo wszystkie inne gry wydawały się zamulone (swoja droga mocno polecam ten tryb). Po tym jak przeszedlem tą grę chyba ze 100 razy w co-opie, odinstalowalem ją, aby odpoczac. Gra ktora również dala mi duzo funu, po przejeciu Returnal, to Ghostrunner (polska produkcja). Klimat bardzo podobny, mechanika inna, bo pierwsza perspektywa, ale feeling zbliżony (też jest dosc trudna), szczegolnie siekanie kataną :)
  • Odpowiedz
@soul1: ta gra to jest jedno z najbardziej intensywnych przeżyć przed konsolą ( ͡° ͜ʖ ͡°) po 2h sesji normalnie idziesz wziąć prysznic bo tak jesteś spocony :D trochę jak Doom ale po wciągnięciu kilo koksu
  • Odpowiedz
@Pormen: rotfl, pięć minut temu przeglądałem ten post XD. Gra co polecasz też jest / też są takie dobre? Bo widzę oceny w necie takie se. Opinie też... takie se. Returnal może nie był mega popularny, ale nie był krytykowany. Mówiono że jest trudny, ale to była jego "jedyna wada" (xD). Btw. trzeci biom pokonany. Od dzisiaj walczę z 4. Mało czasu miałem ostatnio jak jeden z kolegów z tagu i
  • Odpowiedz
  • 2
@MajorKusiol Dlatego że dzisiaj rocznica Returnala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daje Ci na ręce gre która wypełniła mi pustkę po Returnalu.

Masz wiele podobieństw, jeśli dasz jej szanse i wgłębisz się w świat który trzeba poznawać godzinami ocenisz ją wysoko.

Dobry gunplay
Bossfighty są równie angażujące i trudne

Kampania to tylko 1/3 gry bo w trybie przygody mamy prawdziwy engame.

Remanant 1 80h
Remnant 2 + 2 DLC
Pormen - @MajorKusiol Dlatego że dzisiaj rocznica Returnala ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Daje Ci na ...

źródło: temp_file3800772304475186481

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dawidinho8 @Pormen: jako że EK Returnala chyba nie ma, to kulwa kupuję i wspieram twórców. Takie studia muszą dostawać nasz hajs, by dalej tworzyć dobre gry. Oby Sony ich nie zepsuło.

Lol, rocznica Returnala. To z tej okazji dojadę dziś czwartego Bossa, postaram się na pierwszym Runie, bo zatrzymałem się po pokonaniu Nemezisa. Miałem mega sprzęt i chciałem jechać (po 1 w nocy XDD) do końca, a tu duppppppppa - zaczynamy
  • Odpowiedz
@Pormen: #!$%@?... ale czuję się oszukany. A od wczoraj chodziłem tak podjarany jakbym 6 w lotka trafił. #!$%@?, uczucie jakby mi ktoś powiedział że Święty Mikołaj nie istnieje. Ehhhhhhhhh
  • Odpowiedz
@Pormen: @Dawidinho8 @zbinior @b00sti @supremin1

Dołączyłem do ludzi, którzy przeszli Returnal. Na PS5 jest nas 14.2%. Celuję w platynę :D. Gra cudo, 10/10. Jeśli chodzi o bossy / Biomy pod względem trudności, to 1 boss (3 Biom) > 4 boss (wszyscy na necie mówili, że najprostszy xD) (2 Biom) > 2 Boss (4 Biom) > Boss 3 (Biom 1) > Boss 5 (Biom 5). Ten ostatni był prościzną, tak jak wszyscy
  • Odpowiedz