Wpis z mikrobloga

Co myślicie o takim carplayu, nawigacji? Można ją kupić na aliexpress za 250-400 zł zależy jaka wersja. Do niektórych dodają kamerę cofania, kamerę rejestrującą jazdę itd.

Irytuje mnie korzystanie z telefonu i zastanawiam się czy takie urządzenie byłoby w porządku. Może ktoś kupił coś podobnego? Co myślicie o tym?

#carplay #samochody #motoryzacja #aliexpress #nawigacja #bmw #samochod
Infiniti46 - Co myślicie o takim carplayu, nawigacji? Można ją kupić na aliexpress za...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Infiniti46 ja kupiłem, bezprzewodowy CarPlay nawet działa, choć potrafi co jakiś czas przyciąć. Nie ma też takiej płynności na mapie jak w moim drugim samochodzie gdzie też mam CarPlay ale już wbudowany w system. Ale ogólnie jestem zadowolony
  • Odpowiedz
@Infiniti46 tam możesz ustawić coś takiego, że dźwięk idzie z telefonu na radio w samochodzie przez Bluetooth a obraz tylko na to, więc przełącza się np utwory z kierownicy(jakby telefon był połączony przez bt), ale niczym innym nie będziesz mógł sterować (o ile twoje radio ma bt). W innych przypadkach niczym nie posterujesz. Kamery nie podłączałem - mam w samochodzie oryginalną
  • Odpowiedz
@sberatel jest ale w bmw e91 to słabo wygląda moim zdaniem i bardziej przypomina oryginalną nawigację dedykowaną do BMW ten model ze zdjęcia moim zdaniem. Sam nie wiem czy mi to potrzebne w zasadzie
  • Odpowiedz