Wpis z mikrobloga

@Mularski: nostalgłam... bardzo długo trzymałam tazosy z pokemonów (3 pełne pudełeczka), też późniejsze metalowe Yu-gi-oh w sarkofagu, karty pokemonów, Bakugany, gwiezdne wojny... W końcu uznałam, że tylko leży i się kurzy i sprzedałam całość za symboliczne 20 zł kolesiowi z internetu, który dał ogłoszenie, że mama mu wyrzuciła jego kolekcję jak wyjechał na studia i teraz chce skompletować znowu. Zostały mi już tylko karteczki do segregatora, które pomału sprzedaję, bo po
Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Ja mam do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@deryt: dobrze, że nauczyłem się tego mając 9, a nie 29 lat :D Jako kontrprzykład - zebrałem swego czasu komplet czasopism pt "Faktor X" (o zjawiskach paranormalnych). Przestałem się tym interesować i przeleżał dobrą dekadę z hakiem w szufladzie. A potem poszedł za ładną sumkę na Allegro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cohonez - >Dobry zwyczaj nie pożyczaj. Ja mam do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@deryt: dobrze, ż...

źródło: 956685604454b763578106e53d92

Pobierz
@szzzzzz: ja się czułem strasznie bezsilny. Bo kto mi odda zbiory, skoro strawił je ogień? Generalnie ta historia i parę / paręnaście innych sprawia, że lat 90. nie wspominam najmilej. Wiek XXI już był dla mnie lepszy.
@oldspiceedit na allegro/olx najszybciej. Czasami ludzie sprzedają kilka sztuk po kilkadziesiąt zł. Co dopiero w albumie całe kolekcje ( ͜͡ʖ ͡€)

@blogger dzięki za opinię!

@Krzakol ja pamiętam taki okres z chipicao i tymi trójwymiarowymi kartami. Rogal koledze, a karta dla siebie XD