Wpis z mikrobloga

@najbardziej-lysy: jeśli nie wypowiedziałeś i nie miałeś zaległości to automatycznie się przedłuża chyba że to przejęte wraz z kupionym pojazdem to wtedy nie. Więc chyba kara ci nie grozi ale zapłacisz za czas do wypowiedzenia
  • Odpowiedz
@Naxujmnietenkaktus: ale jak samo się przedłuży? Kupowałem wcześniej u dilera za gotówkę, i za każdym razem mi wydzwaniali że się kończy i czy nie chciałbym przyjechać do nich kupić.
To tera co, muszę wypowiedzieć stare? Będzie jakaś zapłata za to? Może mogę nowe w takim razie cofnąć i wypowiedzieć?
  • Odpowiedz
@najbardziej-lysy: jeśli wcześniejsze OC było na ciebie to przedłużyło się samo. Jeśli nowe masz w innej firmie to stare musisz wypowiedzieć.

Najlepiej zadzwoń do starego ubezpieczyciela i zapytaj.

Z tego co piszesz to masz obecnie dwa razy OC z czego jedno nieopłacone (u starego ubezpieczyciela) no chyba że kupiłeś w tej samej firmie co miałeś to looz.
  • Odpowiedz
@Naxujmnietenkaktus: nie, kupiłem w innej, bo w niedzielę nie było jak kupić stare, więc wzielem na mubi, bo się zesrałem mandatu.
Ok, czyli trzeba potwierdzić czy muszę wypowiedzieć umowę na stare OC (raczej muszę, ale kto wie), a potem albo opłacić stare i wypowiedzieć nowe, albo odwrotnie.
Dzięki wielkie, mirasy!
  • Odpowiedz