Wpis z mikrobloga

6 lat? RTXy z serii 30 wyszły w 2020 roku, a na nich gra się tnie w menu xD


@markhausen:
Problemem nie jest GPU tylko słabe procesory. Ludzie nakupowali "gejmingowych", wiecznie pracujących na skraju thermal throttlingu laptopów albo poskładali pecety na i3 bo "hehe taniej a fpsy w CSie te same to po co przepłacać" a teraz płaczą, że gra wymagająca sporo zasobów procesora do działania symulacji działa wolno.
@kfpwa: użytkownik 3060ti here. Mnie menu przywitało 95% zużyciem gpu i oszałamiająca ilością 28 fps. Oczywiście po zjechaniu z detalami na medium + kilka na off w menu mam dużo więcej klatek. Za to na pustej mapie klatki skaczą w przedziale 45-60 ;)
@Jailer: Na reddicie cope, że jak pozmniejszasz ustawienia na jakość "ziemniak" i ustawisz rozdzielczość na max 1080p to na mocnym sprzęcie da się jako tako grać xd
@rzrbld: no ale wciąż jest brzydka, ma problemy z cieniami no i nie chodzi Ci pewnie w 60fps tylko 30 na wysokich. W dodatku co jakiś czas są spadki FPS. Źle się w to gra i czuć że jest niedorobione.
@Jailer: wczoraj odpaliłem na 2080 i gra chodziła 5FPS Ustawienia sama sobie dobrała, pusta mapa W samym menu też wolno chodzi Pierwszy raz coś takiego u siebie widziałem
@Jailer: z tego co teraz oglądam na YT to developerzy sami przyznali że gra nie chodzi tak jakby chcieli na premierę. Szkoda że tak się teraz robi że wypuszcza się niedokończone gry i potem albo się poprawi albo #!$%@? tam z tymi frajerami co kupili. Menu i pusta łąka na 2080 powinna mieć więcej niż 5fps mimo że to stary sprzęt
@Jailer wiem że to brzmi debilnie, ale ludzie farmią nagrody takimi zarzutkami. Wklejają takie gówno pod każdą grą i ludzie im dają nagrode clowna, a oni za to dostają punkty na steamie.

Na co ci punkty na steamie? Na kupowanie ozdób do profilu.