Wpis z mikrobloga

@MickM: mx master 3 przez dongle, doszedłem że to taka zmyłka, po zamknięniu okna z logowaniem pojawia się kolejne już z ustawieniami i nie trzeba się logować (mówię o logi options), natomiast samo dodawanie urządzenia jest przez web
@undsame: co? nie xD Mam tą samą myszkę i nic nie musiałem robić, żeby ją podłączyć (przez dongla i przez BT). Dongle jest automatycznie rozpoznawany przez winde, podobnie jak BT. Jak chcesz korzystać z rozbudowanych opcji, wtedy potrzebujesz Logi Options+, które pozwala na skonfigurowanie, plus potrzebujesz konta, żeby korzystać z Logi Flow, które pozwala łączyć kilka komputerów (czyli musi mieć jakąś podstawę do połączenia różnych urządzeń), w tym przesyłać dane jak
@rzuf22: tak chciałem skorzystać bo bardzo słabo mi się z nią pracuje, jak ustawię szybkość na trochę większą to potem muszę walczyć żeby trafić w dany element na ekranie. Dla porównania mam też starego logitecha g703 i tam jest ok. Ostatnie 2 zakupy logitecha były kompletnie nieudane więc chciałem dać jeszcze szanse tej firmie
Edit. przypomniało mi się że musiałem sparować bo używam dongle od klawiatury
@undsame: szybkość można skonfigurować w windowsie. Co do reszty, nie wiem, mam mx master 3 od prawie 2 lat i świetnie mi się na niej pracuje, widocznie myszka nie dla każdego