Wpis z mikrobloga

@Dermati: sledze tego instagram od czasu do czasu i jak Rodzynus Dupobladus był na wakajkach i nie odnosił się do hotelu to miałem wrażenie, że Grycana przodowala w wysrywie gówna na ig/tiktok... I w ogóle jakoś tak cicho było... Teraz Rodzynus bardziej się uaktywnił na socialach to inni się przyłączyli i znowu jest zabawa w kwestie montażu i inne standardowe zagrywki, ale w sumie to Wina Łucji (pozdro kochana)
@Dermati: ja tam uważam ze jednak fizycznie są słabsze z wyjątkami, to sama biologia, mogą być bardziej wytrzymałe w pewnych sytuacjach, a on sie tu ewidentnie zasłania jakimiś wielkimi hasłami, jest zjebem i tyle, nie ma sensu analizować
@Silver86: ja np wiem, ze nie bede silniejsza od mojego starego i nie mam z tym problemu, bo jak tu dobrze napisales biolohgia na to nie pozwoli, no wiadomo sa w zyciu wyjatki bo trafia sie drobni faceci a wyzsZe i tezsze kobiety...ale pompki lepiej bym wykonala od niego???? przynajmniej poprawnie i juz jako 7 letnie dziecko moj ojciec uczyl mnie pompek a on biedny multisportowiec musi sie tlumaczyc i zaslaniac
@Dermati: o kurza twarz,ale czad,w końcu przyznał się że to on dostaje najwięcej obelg,doświadcza największego hejtu,
a jeszcze niedawno na swoim live mówił ,zapewniał wręcz z uśmieszkiem debilnym ,że możemy się zdziwić ale nie jest hejtowany,
kłamca zawodowiec, który przez pomyłkę prawdę powie
@perelkaa: kwestia dobrego treningu i można na luzie dorównać przeciętnemu mężczyźnie. Jakoś Panie pracuja w zawodzie strażaka czy żołnierza i dają radę lepiej od nie jednego faceta ;)