Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: ja miałem taki. Nieasamowity sprzęt na swoje czasy, bo wyciągał się cały moduł z obudowy i to był pendrive na który wgrywało się muzykę zwyczajnie przez standardowe USB. Dodatkowo:
-- świetna jakość dźwięku,
-- wygodna obsługa,
-- zasilanie standardowymi 'paluszkami',
- wbudowane radio!
Kupowałem w 2003 roku, 370zł, zarabiałem wtedy 1150zł :-)
bachus - @dotankowany_noca: ja miałem taki. Nieasamowity sprzęt na swoje czasy, bo wy...

źródło: 1200px-Creative_muvo_TX_FM_512mb

Pobierz
@duzeelobenc: No a jak ( ͡º ͜ʖ͡º) Dla mnie bezprzewodowe mają same wady. Jakość dźwięku, potrzeba ładowania, długi czas przełączania między urządzeniami, noi cena.

Do tego nie każde urządzenie ma bt. A z moimi kablowymi pchełkami mogę podłączyć się wszędzie i działają zawsze. A jeżeli się zniszczą to za 100zł kupie kolejne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@duzeelobenc: Pchełki w sensie takie dokanałowe i w sumie mam trochę droższe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tak czy inaczej takie Panasonic RP-HJE125 kosztują obecnie 30zł a mają dużo lepszą jakość dźwięku od bezprzewodowych słuchawek za 500zł. Przede wszystkim mają bas.
tylko gniazda słuchawek się psuły, ja opracowałem patent, że wtykałrm kawałek papierka razem z jackiem ( nie jaworkiem) i działało bez problemu


@Cernold: kurde musze spróbować kiedys w telefonie, bo mi się wtyk wyrobił xd