Wpis z mikrobloga

Przy większych zakupach, są w #!$%@? upierdliwe. Już pomijam, ze nikt mi za bycie kasjerem nie płaci, to czemu mam się w niego bawić?


@wojniz:
1. Dla ciebie są upierdliwe, dla mnie zajebiste
2. Nie zesraj się z tym byciem kasjerem, do tankowania auta też czekasz aż chłop czy baba ze stacji przyjdzie?
Gdyby wcześniej dało sie zastąpić kasjerów to zdążyłbyś się już do tego przyzwyczaić.


@xer78: fakt jestem starszą osobą i nie chce mi się "przyzwyczajać do nowego" - zwłaszcza jak poprzednia opcja była dla mnie wygodniejsza, a ta nowość jest jawnym przerzuceniem obowiązków firmy na swojego klienta i jeszcze się wmawia że tak jest "szybciej i nowocześniej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wojniz: o #!$%@? ale bol dupy starego smroda. I jeszcze argument ze ci nie płaca xdddd

Zawsze wybieram samoobsługowe, praktycznie nigdy nie mam problemów bo mam mózg i umiem z nich korzystać. Zaoszczędzony czas pożytkuję na komentarze takie jak ten.
@GlenGlen12: Ja tam je lubię, robię sobie pik pik na wyjebce, powolutku, mam czas... Niedawno takiego jednego przyuważyłem taki bysiu napakowany, porszakiem zaparkował na miejscu dla inwalidy przed lidlem, no już mnie #!$%@?ł, ale patrzę duży jest to mu nie podskoczę bo okulary noszę i szkoda mi ich. No i wali do sklepu, po jakieś gówno, ja tych swoich zakupów to nie wiele mam i patrzę jedna kolejka do taśmy dłuuuuga,
@Dietetyq:

a ta nowość jest jawnym przerzuceniem obowiązków firmy na swojego klienta i jeszcze się wmawia że tak jest "szybciej i nowocześniej" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A stacje benzynowe gdzie samemu się tankuje tez przerzucają obowiązek na klienta?

Kasy samoobsługowe mają wiekszą przepustowość. W miejscu gdzie da się postawić tradycyjną kasę z taśmą i kasjerką, można postawić 2-3 samoobsługowe.

Nie ma obowiązku korzystania z takiej kasy.

Ja
a dla mnie kasa samoobsługowa to jest potwarz - klient ma teraz wykonywać pracę pracownika sklepu, a nic z tego nie ma, nawet jakiegoś rabatu, albo żeby market płacił część tego co "sam sobie skasuje" na dom dziecka whatever


@Dietetyq: I bardzo dobrze. Dzięki temu wielcy "panowie", którzy 20 minut temu wyszli z kołochozu i nie zhańbią się skasowaniem produktów, stoją grzecznie w długiej kolejce z Januszami oraz starymi babami. A
@wojniz słuchaj ja pamiętam jak się wchodziło do każdego sklepu i kasjerka sama podawała zza lady co tylko chciałem i nie musiałem niczego szukać.
Że sam musisz łazić to Ci już nie przeszkadza?
@wojniz te kasy to są zajebiste tym bardziej jak mam wielkie zakupy - najpierw siata na wagę do kasy i sobie od razu ładnie zakupy układam. A to najpierw zakupy na taśmę, potem do koszyka, a potem dopiero do siatek
@wojniz:

Już pomijam, ze nikt mi za bycie kasjerem nie płaci, to czemu mam się w niego bawić?


Może jeszcze chcesz, żeby ci pchać wózek, bo nikt ci za bycie tragarzem nie płaci? Nie pasuje to do innego sklepu
Kasy samoobsługowe to gowno z jednego powodu. Nie można płacić gotówką, pięknie was małolaty uczą do odejścia od gotówki xd.

Najlepsze kasy to kasy w Tesco z 2011 roku. Można było płacić i gotówką i karta.
Płatność kartą? A to proszę się samemu skasować.


@markhausen: w żabce w której czasami robię zakupy jest sprzedawca który strasznie #!$%@? się jak ktoś płaci kartą w kasie bo "hur dur przecież jest samoobsługowa! i on ma co innego do roboty"
no to kiedyś chciałem się sam skasować, podchodzę do kasy
biorę pistolet do skanowania a ten do mnie z mordą, żebym nie brał pistoletu bo zepsuję XD
oczywiście aby zeskanować
. Redukcja o dwie pracownice jak pojawiła się jedna kasa samoobsługowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@markhausen: Akurat w Biedrze to powinna być rewolucja pod tym względem a nie redukcja. Przy tej samej liczbie etatów personel miałby w końcu czas posprzątać ten sklep, zadbać o czytelność cenówek i poukładac towary na półkach. Prawda?