Wpis z mikrobloga

Cześć, kupiłem właśnie zestaw Mx Keys s I Mx master 3S. Myszka działa bez zarzutu, natomiast klawiaturę dałem radę podłączyć tylko przez Bluetooth. Klawiatura nie daje rady połączyć się z nadajnikiem, w oprogramowaniu Logi Options+ wyskakuje błąd. Komputer wykrywa natomiast nadajnik, przy czym w oprogramowaniu wyświetla się informacja jakby nadajnik był od urządzenia „M350” - myszka od logitecha, zamiast „Mx Keys s”. Dobrze mi się wydaje że dostałem wadliwy komplet ze sklepu i nadajnik jest w ogóle nie od klawiatury?

#logitech #komputery #windows10 #klawiatura #mxkeys
RudyLemur - Cześć, kupiłem właśnie zestaw Mx Keys s I Mx master 3S. Myszka działa bez...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
oprogramowaniu Logi Options+ wyskakuje błąd. Komputer wykrywa natomiast nadajnik, przy czym w oprogramowaniu wyświetla się informacja jakby nadajnik był od urządzenia „M350” - myszka od logitecha, zamiast „Mx Keys s”. Dobrze mi się wydaje że dostałem wadliwy komplet ze sklepu i nadajnik jest w ogóle nie od klawiatury?


@RudyLemur: To jest unifying?

Pobierz sobie soft do parowania:
https://download01.logi.com/web/ftp/pub/techsupport/unifying/unifying252.exe

Wyłącz klawiaturę,
podłącz odbiornik,
włącz ten soft,
daj parowanie,
włącz klawę.

W tym
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013 już obczaiłem w Internecie że mam zdekompletowany zestaw. Z tym modelem klawiatury powinien przyjść odbiornik nowej generacji „Logi Bolt”, a mam taki standardowy jak ze starszych urządzeń. Plus chyba spróbuję kupić te klawiaturę z amerykańskiej dystrybucji przez Amazon czy coś żeby mieć układ klawiszy ANSI z długim shiftem, z tym układem dla Europy się niewygodnie pisze
  • Odpowiedz
  • 1
@jednorazowka to chyba kiepski pomysł, bo zaczną się przyglądać i się połapią. A jak się połapią i zwala na mnie to już nie mam jak się obronić. Chyba trzeba będzie to opchnąć jako zwrot bez przyczyny ;_;
  • Odpowiedz