Wpis z mikrobloga

Elo, to ja TWARZ JAJ. Dziś zapraszam Mirków z #bydgoszcz na bezpłatne badania USG jąder. Będziemy od 10 do 20 w galerii Focus na parterze koło Reserved i H&M. Jest to coroczna akcja #mosznowladcy w ramach #movember Wszystkie szczegóły i kalendarz wydarzeń na https://mosznowladcy.pl/
Dbajcie o swoje zdrowie. Nie dajcie sobie wmówić, że o facetach nikt nie pamięta. My pamiętamy. To dziesiąta edycja tej kampanii i co roku jesteśmy w różnych miastach (nie wszystkich miastach, wiem, robimy ile możemy). Na każde wydarzenie przychodzi 300-600 osób. Dajcie znać znajomym. Obserwujcie na FB i insta. Sprawdźcie kalendarz. Raka jądra da się wyleczyć.
Dobra. Kończę kawusie i lecę naganiać jajca do gabinetów.
W luźniejszych momentach będę odpowiadać na wasze pytania i śmiać się że śmieszków.
I na koniec tag, bez którego w dupę sobie mogę wsadzić ten post i promocję męskiego zdrowia, czyli #pokazmorde ( ͡º ͜ʖ͡º)
iniacz - Elo, to ja TWARZ JAJ. Dziś zapraszam Mirków z #bydgoszcz na bezpłatne badani...

źródło: temp_file2372563049528136877

Pobierz
  • 69
@iniacz
Wszystko fajnie pięknie, ale takich akcji powinno być setki, a nie że raz na kilka tygodni #!$%@? 200km w jedną stronę, żeby ktoś ci posmyrał torbę.

Trzeba to rozpromować panowie bo sporo chłopaków choruje nie dlatego że nie chcą się badać tylko dlatego, że nie mogą.

Wykluczenie mniejszych miast i miasteczek to odsiew 90% facetów którzy nawet jakby chcieli się zbadać to w Polsce powiatowej mogą conajwyżej się do geriatry zapisać,
via Android
  • 6
@DrMoonRock żart z psem to mój ulubiony
@w33d dziękuję
@josedra52 szczerze to jak wyszła afera to był początek akcji, gabinety wydrukowane i miałam tę myśl... fart.
@KingaM możesz pisać do nas, najłatwiej na Instagramie
@Piotropatra w Poznaniu jesteśmy na poznańskich targach piwnych, więc trochę jesteśmy, ale trochę i tak trzeba wejść na targi. Od lat się trzymamy razem z tą imprezą i zawsze tam są super wyniki, ale wiem, że niektórym to
@iniacz
Zluzuj stringi. Ja nie mam żalu do ludzi którzy pomagają badać torbę, tylko przysrywam się do ludzi którzy mogli by reklamować takie akcje (bo mają zasięgi itd.) czy mogliby wspierać nawet tą kasą o której wspominasz, ale w tym grajdole ważniejsze są zajęcia jogi na wolnym powietrzu i pieski w schroniskach. Ludzie mają nasrane we łbach i o zdrowie dbają jak już trzeba wybierać kwaterę na komunalnym.

Do dziś mnie krew
via Android
  • 1
@wojtoon bardzo dziękuję za te słowa ❤️ no to udostępnianie jest bardzo ważne, w tym roku w każdym mieście dalibyśmy radę zrobić więcej badań USG, bo mamy dwa gabinety i to szybko idzie, ale nie przyszło tyle osób.