Wpis z mikrobloga

@marian-stefan: Przecież to dotyczy obu płci, taki kraj, taka kultura, tacy mieszkańcy i tyle. Druga rzecz - ludzie bywają w różnych nastrojach i mają różne osobowości. Akurat dzisiaj miałam sytuację, że w autobusie naprzeciwko mnie po przekątnej siedział taki fajny ziomek - glany, dłuższe włosy itp. Oglądał coś na telefonie, kilka razy na niego zerknęłam, a w pewnym momencie spotkaliśmy się wzrokiem - od razu speszona spojrzałam gdzieś indziej, bo zrobiło
Beka, bo ogólnie jak coś się powie do jakichś starszych babek, czy pani w spożywczaku, to ona prędzej wymieni kilka słów i to będzie raczej taka zabawna konwersacja.


@Ignac96: ponadto nawet one np. częściej jeżdżą na rowerze, jakieś aktywności, a młode doopy to tylko auto, bo im się makeup na mordzie rozmyje xD
wykopki: #!$%@? się do anglosasow za to ze sie do wszystkich uśmiechają i ich how are you jest nieszczere


@Steven_Hyde: raczej do np. sąsiadów, czy znajomych, a nie że codzienna kulturka
@dzoanakurpa: dla was #!$%@? wszystkie komentarze są dziwne. Najlepiej analizować pol dnia jak się do was odezwać żeby was nie urazić. Kiedy zrozumiesz ze jesteście zmanierowane i blednie przekonane o własnej zajebistosci? Większość polek, dziewczyn/żon moich kumpli nie umie sobie pracy znaleźć w czasach najniższego bezrobocia i woli żerować na typie, ale ich przekonanie o swojej świetności nie odpuszcza. Gowno od siebie dajecie a wymagania z kosmosu.