Wpis z mikrobloga

Macie jakąś czynność/zajęcie/hobby, które wam się kojarzą z giganormictwem? Dla mnie najbardziej normicką rzeczą jaką można sobie wyobrazić jest jaranie się uniwersami Marvela/DC. Zawsze jak ktoś mówi, że się tym jara, to wyobrażam sobie, że się wychowywał w takiej typowej rodzince klasy średniej podobnej do tej przedstawionej w serialu rodzinka.pl Pewnie gdy taka osoba była dzieckiem to rodzice normalnie ją brali do kina na filmy i miała normalny kontakt z rodzicami, mnie matka brała tylko do kościoła, a ojciec do pracy w polu. Ja jak miałem 10 lat to jakbym się spytał któregoś z rodziców czy pójdzie ze mną do kina, to bym otrzymał odpowiedź, że chyba mnie #!$%@?ło ehhhh
  • 98
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: raczej giga normictwem nie jest chodzenie ze starymi na marvela, typowy normik to sobie grał w tibie czy plemiona a starzy mieli #!$%@? w niego, tylko banany łaziły po kinach na marvela z ojcem
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Kiedyś w robocie laska sobie zrobiła podróż do hiszpanii ale pracowała. Rano mamy calla coś tam gada a nagle wychodzi półnagi hiszpan. Laska strzeliła buraka, ale taka jest prawda. W randkowaniu jak ktoś mi gada, że lubi podróże, zwłaszcza solo to oznaka, że lubi się pruć (również). Bo wiadomo że na wyjeździe nikt cię nie zna, nie oceni i tak dalej.

Chłopy to samo kierunek tajlandia.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke podróże się tu wg mnie łapią, ale jeśli to są takie po łebkach, w stylu "udaje, że zwiedzam 3 najbardziej znane rzeczy w danym miejscu i fru". Ma pewno jakieś jaranie się serialami. Jaranie się marvelem i w szerszym znaczeniu regularne chodzenie do kina na "nowe i fajne" filmy (z czego większość to gówno w papierku).
Mocno normnickie jest też dla mnie jaranie się samochodem i jakieś szpany w sytuacji, gdy
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: hahahahaha xDDDD ktoś się komuś podoba to trzeba go zgnoić xD jesteście jak te wszystkie polki które gardzą manletami a sami z nich ciśniecie. Za to wasze zainteresowania, typu walenie konia do chinskich bajek i przesiadywanie na wykopie to jest NADhobby nie? Ha tfu na wasze niedorobione ryje, nic w życiu nie osiągniecie :)
  • Odpowiedz
  • 21
@RobieZdrowaZupke

wszystkie #!$%@? podróżniczki
Netflix & chill
street wear jako moda (jako ubieranie sieciowek które wyglądają jak ciuchy z pomocy dla powodzian)
filmy (jako chodzenie do kina)
fotografia (bo lubi robić sobie selfie albo robić zdjęcia kotom)

i najlepsze na koniec - niczym się nie interesuje xD
  • Odpowiedz
mi się marvel tak nie kojarzy bo normiki w mojej okolicy co prawda oglądają ale się tym nie chwalą a nerdy, fantaści i fani chińskich bajek jeśli oglądają to analizują uniwersum i jarają się scenami po napisach. Więc jest to raczej neutralne. Ponadto jestem zdania, że coś takiego jak normik tak na prawdę nie istniej bo granica pomiędzy normikiem a kimś kogo można by nazwać inaczej jest bardzo płynna i w każdym
  • Odpowiedz