Wpis z mikrobloga

Ostatnio zainteresowałem się światem wirtualnej rzeczywistości i chciałbym zakupić gogle VR, które mogę podłączyć do komputera. Słyszałem pochlebne opinie na temat Meta Quest 3, ale mam wrażenie, że może nie oferować takiej samej wydajności jak gogle VR podłączone do komputera ze względu na komponenty. Istnieją jakieś gogle, które nie są jakąś osobną konsolą, tylko takie które korzystają z mocy potężnych PC?

#vr #quest2 #quest3 #wirtualnarzeczywistosc #pc
  • 17
  • Odpowiedz
@Kostor95 normalnie możesz grać Questem 3 w gry zainstalowane na niego lub przewodowo linkiem lub bez przewodu airlinkiek lub VD w gry z pc. Jak byś kupował gogle tp mogę Ci podesłać linka polecającego wtedy polecający i kupujący dostaje po 30 $ na zakupy w sklepie mety ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak poza tym jaką masz kartę graficzną bo gry pcvr są dość wymagające.
  • Odpowiedz
@Kostor95: będzie ładnie śmigać tylko niezbędny będzie ruter WIFI6 lub WIFI6E dla dobrej komunikacji z komputerem. Wydaje mi się
że obecnie Quest3 to najlepsza opcja na rynku.
Ja jestem zachwycony, na razie ogrywam gry z Questa a na PC zamierzam się przesiąść w grudniu jak zmienię komputer.
  • Odpowiedz
@janciopan: no właśnie po co skoro można bez plątaniny kabli.
@Kostor95 Urządzenie jest na tyle fajne że daje możliwość grania w dowolnym miejscu
nie ograniczając się do stanowiska przy komputerze.
Ja swojego sparowałem na sztywno pod 5ghz i śmiga z komputerem aż miło.
Mam komputer połączony z projektorem w pokoju w którym gram i streamuje bezpośrednio na ścianę.
W tym czasie rodzina lub znajomi mogą śledzić to co robię bez większych
  • Odpowiedz
będzie ładnie śmigać


@Deadmau5: Tak z 2h max bez kabla, więc szału niema, można by rzec, że dopiero co się zacznie grać a już info że rozładowane ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Kostor95 Spokojnie na tym pograsz we wszystko, a większość tytułów na max grafice (od kilku dni ogrywam wszystko na 7900 xtx i tez jest ogień, procek ten sam). Tylko ogarnij sobie router z wifi 6 najlepiej
  • Odpowiedz