Wpis z mikrobloga

@ObserwatorZamieszania: Jakiś Żyd coś powiedział za dużo, tymczasem w polskim parlamencie tow. Georg Kasimirowicz Braunov #!$%@? antysemickimi i rasistowskimi tekstami. Gejów by batożył, Ukraińców zamykał w obozach, a do lewicowców by strzelał i no one gives a fuck.
  • 0
@WaveCreator właściwie to Arabowie zaczęli się zjeżdżać w trakcie mandatu brytyjskiego z Egiptu i innych krajów, wcześniej było tam mało ludności i Palestyńczykami nazywano także Żydów tam mieszkających, a nie tylko Arabów. Można łatwo sprawdzić, że mieszkańców było mało. Żydzi mieli swoje ziemie praktycznie gdzie nic nie było, tylko Arabowie lubili sobie napadać i zabijać Żydów. I to zabijanie Żydów zostało im nawet jak byli pod władzą Jordanii i Egiptu, gdzie praktycznie
  • 0
@Feedersick prawo się wzięło, bo dla żydów Jerozolima jest ziemia Święta i żyli tam jeszcze przed wszystkimi okupantami. Brytyjczycy właściwie dali im te ziemie, bo nic tam nie było. Właściwie nie było nawet dużo ludności na tych ziemiach, Arabowie zaczęli napływać z Egiptu masami dla lepszego życia pod mandatem brytyjczyków. Wcześniej Arabowie żyli sobie tam z żydami, czasami żydów atakując i zabijając, bo już tak mają, że żydów się nienawidzi, co działo
to nie wiem co za usłużnym gojem trzeba być by lizać im dupsko w kwestii tej wojny.


@markhausen: już nas tak wytresowali oskarżeniami o antysemityzm że się źle boimy źle pomyśleć o Izraelu, więc tu się pojawia z kolei syndrom wyparcia, lepiej przymknąć oko i mieć spokój.
@markhausen: popełnianie tych samych krzywd, których było się ofiarą to częste zjawisko, ale nie jest to syndrom sztokholmski (próbowałem przez minutę znaleźć jak to się może nazywać, ale poległem :s)
@ObserwatorZamieszania: Obie strony tego konfliktu są obrzydliwe, ale zanim wrzucisz fake'a, poszukaj informacji. Kontekst i weryfikacja prawdziwości.
Na zdjęciu nie jest lider Izraela, tylko jakiejś partii wolnościowej, polityk izraelski, który obecnie nie ma ŻADNEJ oficjalnej funkcji w izraelskim rządzie.
Słowa z obrazka również nie zostały przez niego powiedziane w takiej formie. Wyrwane z kontekstu i mocno zmanipulowane, prawdziwe słowa i treść jego wypowiedzi (też paskudna, ale zupełnie nie to co sugeruje