Wpis z mikrobloga

Niby pójdzie 90kg na klate x10, na podciąganie +40kg x10 ale ta moja sywletka jakąś nieestetyczna jest.
Wady postawy których nie umiem zniwelować w szczególności szyja wysunięta do przodu, barki również, słaba budowa- słaby szkielet, wąskie barki i szerokie biodra.
W moim przypadku siłka nic do wyglądu nie wnosiła.
Przed nią wyglądałem jak gówno i po niej również.
10 lat na siłowni na nic, szczupły oskarek który nigdy nie był na siłowni ma lepszą sylwetke ode mnie ehh #przegryw #gymcel
Pobierz anonanonimowy321 - Niby pójdzie 90kg na klate x10, na podciąganie +40kg x10 ale ta mo...
źródło: images
  • 15
@Kuba04: z ciekawości sobie sprawdziłem tą tabelkę i w podciaganiu na drążku jestem niby world Clas xd
"Lifters in this category are among the best in the world and compete at the international level. Those at this level are often gifted individuals who have spent a lifetime of rigorous and structured training and dieting. Strength score 125."
Reasumując do niczego ta tabelka.
@anonanonimowy321: Intruder z wykopu mówił że jest dobra, według mnie ma zastosowanie jeżeli chodzi o czas trenowania a wyniki. Po prostu to oznacza że plecy i biceps masz dużo silniejsze niż klate bary i triceps