Wpis z mikrobloga

  • 0
@Concerned_citizen: jadę do Szwajcarii w zimę i wolę mieć mimo wszystko zimówki niż całoroczne, wiem że jest listopad i mamy 16 stopni XD ale no mimo wszystko wolę chyba mieć zimowe/letnie
  • Odpowiedz
@MrBeast: Pilot Alpina to najlepsza opona na rynku.

Jeżeli chcesz jeździć bezpiecznie w każdych warunkach to się nie zastanawiaj. Nokian jest spoko tylko na śniegu.
  • Odpowiedz
@MrBeast: wulkanizator here, wszyscy klienci bardzo chwalą nokiana na zimę, jeden właśnie głównie pod wyjazdy w góry kupuje i mówi, że lepszych nigdy nie miał

na lato michelin najlepszy moim zdaniem

co do pękania nokianów to fakt, zdarzały się przypadki, że bieżnik z rozwalał, musisz poczytać opinię o konkretnym modelu czy to występuje
  • Odpowiedz
  • 0
@MrBeast czy jest sens dopłacać to musisz odpowiedzieć sobie sam. Droższe opony oddają po czasie. Nowe nokiany są blisko możliwości Michelina ale zrobisz trochę kilometrów i już nie będzie tak blisko. Pooglądaj sobie testy opon używanych dla pełnego obrazu tego jak taka opona będzie się sprawować np. za dwa lata. Nie wiem czy znajdziesz tę konkretne modele bo nie ma za dużo takich testów ale polecam ogarnąć sobie chociaż poglądowo jak po
  • Odpowiedz
  • 0
Wziąłem Nokiany, macie rację że nie jeżdżę na tyle by pchać się w Micheliny, jazda głównie po mieście, pogoda jaka za oknem jest widzimy XD
  • Odpowiedz
@MrBeast: kupiłem kiedyś miszeliny pilot sport 4 oraz pilot super sport i się bardzo zawiodłem w życiu nie miałem tak #!$%@? opon odczucia jakbym kupił jakieś gówna za 200zł, wiem że to nie są te o które ty pytasz ale niesmak do marki pozostał więc bym ją odradzał i zalecił nokiany jeżeli wybierasz tylko z między tymi dwoma
  • Odpowiedz