Wpis z mikrobloga

#wroclaw gdzie byliście w ostatnim czasie zjeść coś pysznego u nas? Chcę zabrać przyjaciółkę jutro na jakieś dobre jedzonko ale nie mam pomysłu na fajną knajpę z dobrym jedzeniem, nie chce mi się znów pizzy z Pieca na Szewskiej bo ileż można :D
jedynie sushi odpada bo ryb nie lubię

#pytanie #kiciochpyta
  • 23
  • Odpowiedz
@Beesly polecam halę świebodzką jak lubicie industrialne klimaty, ja ostatnio się mega zauroczyłam () no i są różne kuchnie do wyboru (polecam chingu).
  • Odpowiedz
  • 0
@susi33 a co oprócz pizzy można w tej Oliwie i Ogniu zjeść dobrego, co byś mógł polecić? :) chyba, ze tylko pizzę tam jadłeś :)
  • Odpowiedz
@Beesly: Ragu ma dobra kuchnie i fajny klimat, tylko lepiej jakos w srodku dnia niz weekend bo trzeba swoje odstac. 'Warsztat" tez ciekawe jedzenie tylko porcje małe. No i niezawodny Whoo Thai Fusion jak ktos lubi tajskie
  • Odpowiedz
@Beesly: Hala Świebodzki jak najbardziej, ale w piątek/sobota jest tam pełno ludzi chyba, że Wam to nie przeszkadza. Chcesz zjeść na wysokim poziomie i masz trochę hajsu? Idźcie do Mercado, a potem zaliczcie kilka innych knajpek pod nasypem na Bogusławskiego, a na sam koniec do Zagrywek ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Domciu tak, chciałabym zorganizować taki wieczór na wypasie w ramach podziękowania jej za pomoc () super pomysł, dzięki!
  • Odpowiedz
@Beesly: polecam makaron "Ai gamberi" sos pomidorowy z takimi ogromnymi krewetkami, z przystawek, jak wezemisz focaccie to sie z kolezanka sama focaccia najecie bo jest ogromna (w sumie jak pizza). z przystawek polecam fagottini di mortadela - farsz pistacjowo serowy zawiniety w sakwie z mortadeli, bardzo ładnie to wygląda. PIzzki tez maja bardzo dobre.
  • Odpowiedz