Wpis z mikrobloga

@40latek ten pomysł kolego powinieneś miec w głowie zanim pozycje otworzyłeś, ale wiedzę, ze po kilku latach na tagu, dalej pytasz o zdanie ekspertów z wykopu
  • Odpowiedz
@40latek: Ladnie zebrane - ja podobna pozycje wlasnie zamknalem bo size 0,35 wiec wynik tez byl elegancki a na ewenutalnych mocnych cofkach szkoda to stracic. Zbyt czesto to robili :D Jakby na danych wywalilo w gore to bym wyskoczyl ale moj horyzont czasowy to od 1 do max kilku sesji.
  • Odpowiedz
@40latek ja bym zamykał i ponowił pozycje na jakiejś korekcie, bo mamy kilka sesji wzrostowych z rzędu, ale równie dobrze dziś po wynikach Apple może być kolejna mocna świeczka na 200-300 pkt up, także musisz sam zdecydować
  • Odpowiedz
@40latek: a może tylko zmniejsz pozycje i obserwuj. Przy ewentualnej korekcie dołozysz co zrealizowałes. Pamiętaj, ze jutro piąteczek a weekendy niepewne.

  • Odpowiedz
  • 0
@krocionog @maniek74 @massh dzięki, macie Panowie racje, nie ma co być zbyt pazernym… ostatnie wyniki Apple czy czegos dużego mnie wydaliły z rowerka (konkret luka sie zrobiła w ułamek sek, stop sie złapał ponad 100p niżej)- zredukuje to mocno przed końcówka albo wcześniej jak dojdzie do 14980 -15000
  • Odpowiedz
  • 0
@40latek plan zakładał najpierw 14500 a potem 15000 ale skoro tak żre to kusi, żeby nie zamykać :) btw kupione bardzo „po taniości” chwile jak juz było można uznac, ze sie odbija od dna :)
  • Odpowiedz