Wpis z mikrobloga

XD
Jestem w szpitalu od tygodnia i informowałam szefa o tym fakcie i mówiłam, że wrócę pod koniec tego tygodnia do pracy a najpóźniej jakoś po wszystkich świętych, dzisiaj mnie jednak nie wypuścili i pracodawca do mnie z ryjem że nie ma żadnego papieru na to i czy ja komuś o tym pisałam że taki papier będzie w dniu wypisu i jakieś dziwne pretensje

Toxic czy ma racje?
#pracbaza #szpital #l4
  • 20
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Myśle ze jak byś uprzedziła szefa o tym ze cię jednak nie będzie jeszcze to mógłby lepiej zorganizować prace, tobie tez by nic się nie stało od tego przekazania informacji
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: zwolnienie wypiszą ci dopiero jak będą cię wypuszczać także oficjalnie szef nic nie wie Formalnie dopiero jak będziesz 14 dni to powinni wystawić z automatu przed wypisem
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Masz 3 dni na dostarczenie L4 od dnia nieobecnego. Więc jeżeli chodzi o relacje słabo zrobiłaś, że zakłóciłaś rytm pracy brakiem informacji. Z drugiej strony w kwestii prawnej, szef może iść się wypałować.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: olej tego mirjusza, zdrowiej w spokoju, masz czyste ręce. Każdy z odrobiną oleju wie, że szpital, może się przedłużyć, albo nawet skończyć dłuższym l4.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: szczerze to zależy jaką pracodawca dostał informację na samym początku, jeżeli napisałaś że od dnia X do dnia Y będziesz przebywać w szpitalu - to nie ma racji, jeżeli poinformowałaś że będziesz miała l4 i tylko tyle to owszem ma rację odnośnie braku papieru bo informacja podana przez ciebie była niedokładna i dla niego myląca.
  • Odpowiedz
  • 0
@mlody_czyzyk23

Miałaś być albo 3 albo 6. Napisałas mu wczoraj wieczorem albo dzis rano, że jednak dziś Cię nie będzie?

Prawo prawem, ale jakieś normalne zwykle relacje z szefem trzeba utrzymywać.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23 nie wiem ludzi tutaj chyba powaliło albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem xddd dałaś znać i super, to raz. Dwa, szefunio powinien podumać, że skoro w szpitalu pare dni spędzisz to musi jakoś sobie robotę układać w najbliższym czasie, to nie to samo co jakieś przeziębienie i każdy wraca z dnia na dzień. Po trzecie nie słuchaj tych geniuszy w komentarzach co próbują ci tu coś zarzucić XD niech se radzi
  • Odpowiedz