Wpis z mikrobloga

#przegryw #paranormalne #duchy #creepystory

W życiu każdego człowieka są różne sytuacje dobre i te złe...również relację z rodziną bywają dobre i złe... Niestety w moim przypadku były to ZŁE relacje z rodziną ze strony ojca. I nie tylko chodzi o ojca ale również o dziadków, otóż kiedyś gdy byłem u żyjącego jeszcze dziadka(od ojca strony ) wypomniałem dziadkom że mają syna nieroba kryminalistę(brat ojca) itd....na to dziadek na mnie naskoczył z mordą!!!(°° co ja sobie myślę guniaku jeden itd. Powiedziałem sobie wtedy w myślach że byłem tutaj ostatni raz (rok jakoś przed 2006 bo w tym roku dziadek zmarł) oczywiście można powiedzieć że od tej kłótni do jego śmierci już więcej się nie widzieliśmy. Lata lecą... jest rok 2022 nagle dzwoni do mnie telefon jakiś nieznany numer...okazuje się że dzwoni jeszcze żyjąca babuszka ta z której mężem się kłóciłem.( ͡~ ͜ʖ ͡°) Prosiła mnie w tym telefonie z płaczem w głosie że dlaczego wnuczki nie przychodzą itd... Po tym telefonie siedział we mnie mocny #!$%@?... nie miałem zamiaru i chęci się tam pokazywać...Myśli w stylu a na cholera ja mam tam do niej iść niech sobie żyje w spokoju
ta złość targała mną jeszcze do drugiego dnia rano ciągle się zastanawiałem iść czy nie iść...? iść czy nie iść...? ()
Gdy byłem w pracy jak zwykle rano zalewałem kawę sobie i nieobecnym jeszcze kolegom którzy przychodzą nie co później więc byłem zupełnie sam. Używałem do tego celu duży kufel na piwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nalewam wodę nagle TRACH!!!....szkło pękło kawa się rozlazła ze stołu na podłogę...poniżej foto tej w dziwny sposób pękniętej szklanki.(ʘʘ)

ps. Pewnie napiszecie mi że duża różnica temperatur i dlatego pękł owszem tylko przecież on zawsze stoi w tych warunkach i już nie jednokrotnie go zalewałem gorącą wodą i nic nigdy nie pękło. Swoją drogą pękł bardzo w ciekawy sposób.
Rade86B - #przegryw  #paranormalne #duchy #creepystory

W życiu każdego człowieka są ...

źródło: 20220602_054701

Pobierz
  • 6
@Rade86B: to znak że się powinieneś napic
Alkoholu a nie kawy po kilku dniach możesz do niej zadzwonić a potem przyjechać
Po co wtedy drążyłes temat? Trzeba było o tym nie wspomnieć rozbita szklanka to znak że musisz tam przyjechać i coś wyjaśnić i babce kup jakąś wiśniówkę
@Rade86B: To normalka. Kufle do piwa nie służą do gorących napojów. też kiedyś miałem zwyczaj picia herbaty w kuflu. Zrobiłem kilkadziesiąt razy po czym pewnego dnia ni stąd ni zowąd pryz standardowej procedurze pękł.Z następnym było to samo.
@Rade86B: w mieszkaniu, gdzie mieszkałam z byłym (ha tfu na niego), wybuchła szklanka do latte - stała po prostu brudna w zlewie i w nim pierdzielnęła, bez żadnej ingerencji z zewnątrz, bez polewania wodą itd. Mieszkanie należało do jego nieżyjących już dziadków, a szklanka wybuchła bodajże dzień po tym, jak mnie wyrzucił z chaty po kłótni i mieliśmy 'separację'- dla mnie był to jasny znak, że mam tam nie wracać, niezależnie