Wpis z mikrobloga

@vostok: @Kasahara no wlasnie oficjalnie nie ma ale na miejscu masz za darmo sos a na wynos doliczaja jakies 5zl nawet za opakowanie + 1zl za sos xD i to sie zbieralo na 5-6zl co przy pizzy za 50zl to 10% jest, a jak pojdziesz do tego samego lokalu i wezmiesz pizze na wynos osobiscie to ci opakowanie tekturowe licza 1zl
no wlasnie oficjalnie nie ma ale na miejscu masz za darmo sos a na wynos doliczaja jakies 5zl nawet za opakowanie + 1zl za sos xD i


@testovirondepot: ale #!$%@?. Nie widziałem jeszcze pizzerii na pyszne, ani w sumie gdziekolwiek, gdzie każą dodatkowo płacić za sos. A czasami to są i dwa w standardzie do zamówienia. A za opakowanie 5 zł? Weź no daj namiar na tą pizzerię, to aż zobaczę
ostatnio zamawiane tam bylo ~3 lata temu


@testovirondepot: dobra to mój ostatnio post w kwestii cen, ale weź no chociaż jakoś lepiej dorabiaj te "fakty".
Praktycznie od początku 2020, czyli 3 lata temu, to był lock down i większość siedziała obsrana w domach, o pizzy w knajpie to można było pomarzyć, bo nawet sraj taśmy czy makaronu w sklepach nie było. A pyszne było bardzo kaput.
@Kasahara: Dzisiaj jadłem burgera z frytkami za 57zł xDDDDDD. Ten kraj upada. Siła nabywcza spada i spada, niedługo na posiłek przy najniższej krajowej trzeba bedzie tyrać 5h. Lepiej jednak sobie samemu kury nakupić za 15zł/kg #!$%@?ć paczke ryżu i zrobić pożądnego meal prepa niż tym gastro pajacom dawać zarobić.
@Kasahara w dużych miastach to tego może nie widać ale to restauracja z miasta ~100k, przed pandemia były wszystkie kebaby i pizzerie na pyszne, teraz to nie ma pół tego, tylko te największe, a mniejsze na własną rękę się reklamują albo są na platformie klonie pyszne założonej lokalnie