Wpis z mikrobloga

ale wysyp BIEDAKÓW się zrobił po blokadzie blokady reklam na Youtube. Już kwik bo trzeba zapłacić. Nie rozumiem. Nie stać was na:
26 zł za youtube
29 zł za netflix
20 zł za spotify
30 zł za hbo
38 zł za disney
45 zł za facebooka
11 zł za amazon prime?

przecież to tylko 200 złotych na miesiąc, ledwie 2 razy więcej niż płacicie za internet. To tylko 2400 złotych rocznie!

zmień pracę, weź kredyt człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie na poziomie płacą jeszcze:
PlayStation Plus Premium: 70 zł
Kawonament w żabce: 50 zł
Theromix: 17zł
Abonament RTV: 27,30 zł
Yanosik: 10 zł
Microsoft Personal 365: 30zł
CDA premium: 24 zł
łącznie: zaledwie 228,3 zł
łącznie z górą: jakieś śmieszne 427,3 złotych. Dla #programista15k to będzie przecież zupełnie nieodczuwalne.
  • 116
  • Odpowiedz
26 zł za youtube

29 zł za netflix

20 zł za spotify

30 zł za hbo

38 zł za disney

45 zł za facebooka

11 zł za amazon prime


@FOTEL: Nadałbyś się do prowadzenia Wiadomości w TVP. Nikt nie płaci za facebooka, Amazon Prime kosztuje 49 zł/rok (4 zl/mies.), z pozostałych platform większość korzysta w pakiecie rodzinnym. Gdybyś napisał, że Spotify kosztuje 5 zł/miesięcznie a youtube po podwyższce 7,5 zl/miesięcznie, to
  • Odpowiedz
@FOTEL: No i myślę że do tego każdy szanujący się inżynier co miesiąc buli abonament na AutoCADA + Civila + jakieś proste geodezyjne apki no i może jeszcze coś wspomagającego pracę w terenie do klejenia orto, to zaledwie kilka koła miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@jutokintumi:

Spotify kosztuje 5 zł/miesięcznie


nom, wspaniałe takie spotify dzielone z kimś. Mój ziomek tak robi i wywala mu nutki których nie cierpi.

youtube po podwyższce 7,5 zl/miesięcznie, to już tak dramatycznie by nie wybrzmiał twój wpis, co nie?


no coś mam dziwne przeczucie, że jednak więcej jest ludzi którzy samotnie za Youtube zapłacą niż takich którzy mieszkają w mieszkaniu AKURAT w 5 osób i gdzie WSZYSTKIE będą chciały YT premium
  • Odpowiedz