Wpis z mikrobloga

#ufo #kosmici #ciekawostki #porwanie #zaginieni #kosmos #pytaniedoniebieskichpaskow #przegryw

Teoria mocno kontrowersyjna, ale podyskutować można. :)

Media donoszą, że w kraju w ciągu roku uznanych za zaginionych zostaje tysiące osób. W skali świata są to miliony. Wiadomo, najczęściej są to celowe ucieczki z domu, bądź bardziej tragiczne sytuacje jak porwania, wypadki, czy zabójstwa bądź samobójstwa.

A gdyby przyjąć, że za bardzo, ale to bardzo niewielką liczbą przypadków zaginięć, dosłownie ich niewielkim promilem, a nawet mniej niż promilem, stoją obcy?

Co o tym uważacie? Wiadomo, nie każdy wierzy w to, że Ziemię odwiedzają tak zwane "istoty nieludzkie" więc ich pytanie siłą rzeczy nie dotyczy.
Kopytnik_1 - #ufo #kosmici #ciekawostki #porwanie #zaginieni #kosmos #pytaniedoniebie...

źródło: UFO

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Uważam, że jakiś procent z tych zaginionych padło ofiarami bytów które tu przybywają. Pamiętam, pewnien człowiek zajmujący się tym tematem stwierdził, że 0.001% populacji pada ofiarą takich właśnie przypadków. Rocznie w skali świata daje to miliony osób. To jest cicha wojna, której nie jesteśmy świadomi, bo jej istnienie jest skrzętnie za wszelką cenę ukrywane.
  • Odpowiedz
@hexgate: Chciałbym lecz nie mogę. Kiedyś tu już napisałem co nie co, potem doświadczyłem niezbyt miłego zajścia tyczącego mnie w życiu realnym, zapewne formy ostrzeżenia. Nie powinieniem tego tu i tak pisać, bo zbyt dużo już napiałem. I to nie jest przesada, wierz mi.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Kto ukrywa? Tak na prawdę wszyscy, choć tylko ci najwyżej wiedzą co ukrywają. Reszta jedynie wykonuje polecenia. Są grupy militarne działające w określonym zakresie, postawione wyżej niż policja czy wojsko.
  • Odpowiedz
  • 2
@Van-der-Ledre: Rozumiem, ale zapytam tylko, czy to ostrzeżenie było od człowieka?

Sam czuję, że nie powinienem już drążyć tego tematu. Z drugiej strony takie osoby jak na przykład Piotrek Cielebiaś, albo Arek Miazga i wielu innych piszą o wielu rzeczach otwarcie i nic im chyba nie grozi.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Tak to byla bardzo "ludzka"sytuacja, która zagroziła mojemu bezpieczeństwu i komfortowi psychicznemu. Te osoby jak cielebiaś czy inni, nie przedstawiają stricte tego, o co mi tutaj chodzi, czyli zdjęć, akt, nie poruszają TEJ tematyki. Ci którzy ją poruszali byli zastraszani lub usuwani, takich przypadków jest wiele. Pamiętaj, że wszystko jest monitorowane.
  • Odpowiedz
Pamiętam, pewnien człowiek zajmujący się tym tematem stwierdził, że 0.001% populacji pada ofiarą takich właśnie przypadków


@Van-der-Ledre: Wydaje mi się to przesadzone. Robią to dość dyskretnie. Porywanie milionów ludzi tak, żeby było mało świadków jednak nie jest proste. No i z tego co pisałeś są podobne obrażenia czyli musieliby wykonywać podobną procedurę. Po co robić to samo miliony razy? Sprzedają sobie potem pamiątki z ludzi na galaktycznym rynku? (coś jak kłusownicy
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: Nawet 3 mln ludzi rocznie w skali świata to nic, zresztą statystyki mówią same za siebie. Dla nich to bardzo prosta sprawa. Są anormalne zaginięcia w centrach nawet dużych miast, nie wspominając o jakis krajach 3 świata czy innych odludziach. Robią to samo, bo widocznie potrzebują tego cały czas, tych "materiałów", są one pobierane na żywca, nie pośmiertnie, więc ma to pewne znaczenie. Fauna jest dla nich zasobem ekspolatacyjnym.
  • Odpowiedz
@cebulowy_krezus: Tak? A Przypadek Ewy Tylman mówi coś panu? Albo studentki z krakowa 2001 rok? Gdzie nagrania? Nie wszędzie są kamery, wiele miejsc jest bez kamer, dlatego nagrań brak. A istniejące mogą zostać rekwirowane przez odpowiednich ludzi.
  • Odpowiedz
Gdzie nagrania? Nie wszędzie są kamery, wiele miejsc jest bez kamer, dlatego nagrań brak


@Van-der-Ledre: Nie chodziło mi o to, że wszystko się będzie nagrywać. Chodziło mi o to, że jeśli dajmy na to 3% pow. miasta jest nagrywane, to porywając 30 osób z tego losowych punktów w mieście masz już bardzo duże szanse, że przynajmniej 1 raz Cię złapie kamera

A istniejące mogą zostać rekwirowane przez odpowiednich ludzi.


Jasne, że
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: przecież sprawa Ewy została wyjaśniona.

Btw podaj linki do swoich dawnych wypowiedzi o tych „strasznych” rzeczach tu na wykopie po których miałeś „konsekwencje”
  • Odpowiedz