Wpis z mikrobloga

kurde pany bo mam totalna pustkę w głowie co napisać do różowej. gadaliśmy na tinderze i wstępnie zgodziła się na spotkanie w kolejnym tygodniu. wymieniliśmy się instagramami i totalnie nie wiem jak poruszyć temat tego spotkania. #tinder
  • 4
  • Odpowiedz
@Nasty_007: zapytaj czy już majteczki seksowne jakieś wybrała na spotkanie i żeby powiedziała jakie jeżeli już podjęła decyzję a jeżeli nie to postaraj się jej pomóc dokonać dobrego wyboru, zasugeruj coś, zapytaj co do wyboru w kolekcji posiada no i już mordko masz elegancko temat napoczęty i dalej już musisz sobie sam poradzić, dasz radę mordo, ja w Ciebie wierzę i trzymmam kciuki, będzie dobrze
z fartem
  • Odpowiedz
@Nasty_007: Ja mam na takie sytacje przygotowane parę zdjęć jakiegoś estetycznie zrobionego jedzonka/czegoś co oglądasz/ co aktualnie możesz robić w niedzielę wieczorem, dobrze też wysłać jakiegoś mema/cokolwiek nawiązującego do czegoś o czym rozmawialiście. Jak już masz social i ryj się zgadza to dalej powinieneś być w stanie pociągnąć rozmowę bazując na tym co odpisze, a jeśli masz ochotę pisać z npctem albo być dziewiątym w kolejce orbiterkiem to już twoja sprawa.
  • Odpowiedz