Wpis z mikrobloga

oglądanie filmików przy wyłączonym ekranie


@tindeRoman: Wat? xD Muzyki przy wyłączonym dźwieku też?

na słuchanie jedynie dźwięku bez wyświetlania obrazu

Jak będę chciał posłuchać muzyki albo podcastu, to sobie puszczę na Spotifaju, z reklamami, które nie przerywają mi słuchania 2-godzinnej audycji co 10 minut (przynajmniej jeszcze xD). Z resztą nawet przy słuchaniu muzyki reklamy są co ileś utworów, więc nie przeszkadzają aż tak.

oglądanie w trybie picture in picture

Na #!$%@?
  • Odpowiedz
Jak rozumiem adblock pozwala wam na oglądanie filmików przy wyłączonym ekranie, na słuchanie jedynie dźwięku bez wyświetlania obrazu, oglądanie w trybie picture in picture i oczywiście transmisję obrazu w wyższym bitrate? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tindeRoman: Dokładnie tak, a tak adblock zwie się revanced ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@MePix Tylko na androidzie, a na iOS trzeba jailbrakować telefon... To fajny programik ( ͡º ͜ʖ͡º) I jak jeszcze z tego korzystałem to bateria znacznie szybciej schodziła.

@WaveCreator typowy adsense enjoyer ( ͡º ͜ʖ͡º) Zero sensownych argumentów.
  • Odpowiedz
I jak jeszcze z tego korzystałem to bateria znacznie szybciej schodziła.


@tindeRoman: Jak nie potrafisz zarządzać telefonem ¯\(ツ)/¯
Mi schodzi normalnie 1 ładowanie na półtorej dnia
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Mój argument jest taki, że Jutub z adblockiem na ten moment spełnia moje potrzeby w 100% - bo ani mi nie zależy na super jakości - bo oglądam głównie na macbooku i szkoda mi baterii żeby na tym małym ekraniku wrzucać jakość, której i tak nie zauważę xD, a od muzyki na komórce mam Spotify.

Nie wiem czego nie zrozumiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tindeRoman: Można, skąd takie zdziwienie, wyłączam dostęp do baterii po wyłączeniu apki i staje się momentalnie nieaktywna, nie pożera baterii.

Nie wiem jakie szroty masz, ale u mnie bez problemu wszystkim mogę zarządzać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz