Wpis z mikrobloga

syndrom głównego bohatera xD


@jendriu: kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pionowych filmów, kuchni w salonie, kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem i telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką, i wiele, wiele innych - nic nie znaczę z moimi preferencjami, ten świat nie jest dla mnie
kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pionowych filmów, kuchni w salonie, kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem i telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką, i wiele, wiele innych - nic nie znaczę z moimi preferencjami, ten świat nie jest dla mnie


@Ranger: Kuchnię w salonie możesz mieć a możesz nie mieć, twój wybór- dalej są
maszfajnedonice - >kiedyś też to miałem, a potem musiałem się pogodzić, że to era pio...

źródło: 41zgDZgWkHL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
@Ranger: Pionowe filmy - zło :D

Kuchnie w salonie ? - w sesnie otwarte? super sprawa. Coś pichcisz ale masz kontakt z drugą osobą. Minus jedyny to że zapachy przejdą.

Deszczownica- fajna sprawa ale zawsze też jest zwykła słuchawka montowana jak ktoś chce się na szybko umyć. Co jest złego w deszczownicy? że więcej wody bierze?

Duże telefony - to akurat super sprawa, jak już go używasz to dużo rzeczy widzisz,
co jest nie tak z deszczownica?


@DrKittens: @niebadzogrem pod każdą deszczownicą, z której korzystałem zawsze kapie na łeb zimna woda podczas używania prysznica i po zakończeniu kąpieli (wywalenie tego dziadostwa to była pierwsza rzecz, jaką zrobiłem w nowym domu). Może zawsze trafiam na stare, a może to gówno jest tak nieprzemyślane, nie wiem, nie mnie oceniać, ale nigdy nie brałem prysznica pod deszczownicą, która byłaby przyjemna (poza tym nie lubię się
@masz_fajne_donice: a kto powiedział, że nie dokonałem tych wyborów? Pierwsza rzecz w domu, który kupiłem, to było wywalenie deszczownicy, również ku uciesze żony, przez brak małych telefonów musiałem się przekonać do przepłaconego iphone 13 mini, kupiłem dom z osobą kuchnią, dzięki czemu wczoraj wieczorem nie pachniało mi gotowanymi w dzień na przetwory burakami, a po imprezie nie mam poczucia winy, że kuchnia zawalona, a ja się relaksuję na kanapie widząc to
po kąpieli ustaw deszczownicę pod kątem, zleci cała woda


@soldado: dupa nie zleci - tak właśnie robię i trzeba do tego robić jakieś węgorze unikając tych kropel xD żona też tego nie cierpi, oboje jesteśmy tak #!$%@? xD
gdyby ludzie tego nie lubili, to producenci by nie produkowali, bo by się nie sprzedawało


@zmarnowany_czas: to mi przypomniałeś właśnie o modnych od jakiegoś czasu kiblach z tak płytką ceramiką, że przy siadaniu dotykasz #!$%@? jej wnętrza - to też jest spoko, bo ludzie to kupują? xD

O tym właśnie jest ten wpis - człowiekowi się wydaje, że jest normalny, a okazuje się, że jak chce kupić coś pod swoje preferencje,