Wpis z mikrobloga

era pionowych filmów, kuchni w salonie, kapiących na łeb deszczownic pod prysznicem i telefonów, które nie mieszczą się w kieszeniach, i których nie da się wygodnie obsługiwać jedną ręką


@Ranger: zazdroszczę problemów
zazdroszczę problemów


@bndkt15: co taki komentarz ma na celu? Nie zazdroszczę Twoich problemów, że mniejsze problemy i niedogodności wcale Cię nie ruszają i nie są na tyle godne, aby poddać je dyskusji.
Kuchnię w salonie możesz mieć a możesz nie mieć, twój wybór- dalej są oddzielnie budowane.

Deszczownice są dodatkiem i zawsze jest też normalna słuchawka.


@masz_fajne_donice:
Problem w tym, że ogromna większość (młodszych) ludzi wynajmuje bo własne M leży poza możliwościami typowych dwudziestoparolatków a na wynajem wszystko jest trzepane od jednego wzorca aby było "nowocześnie". W takim wynajętym mieszkaniu nawet gwoździa pod ramkę ze zdjęciem wbić nie możesz a co dopiero zabierać
Kuchnię w salonie możesz mieć a możesz nie mieć, twój wybór- dalej są oddzielnie budowane.


No właśnie niemal już nie są. Zakup mieszkania to i tak wystarczająco trudne zadanie, gdy odrzucisz ~90% czy nawet więcej ofert takim kryterium, to niemal nic nie zostaje.

Deszczownice są dodatkiem i zawsze jest też normalna słuchawka.


No jest, ale z deszczownicy i tak zazwyczaj kapie na łeb nawet jak tylko używasz samej słuchawki.
Oto zapewne właśnie
Pobierz szpongiel - >Kuchnię w salonie możesz mieć a możesz nie mieć, twój wybór- dalej są od...
źródło: f5dc9cf41781cd26cfde33fa29a8c41a
Kuchnie w salonie ? - w sesnie otwarte? super sprawa. Coś pichcisz ale masz kontakt z drugą osobą. Minus jedyny to że zapachy przejdą.


@niebadzogrem: Świetne, jak baba zaprosi koleżanki a chcesz coś sobie ugotować to musisz z nimi przebywać w jednym pomieszczeniu i na odwrót... jeesteś po prostu ofiarą marketingu dla biedaków.
@Ranger: Stary jak nic nie zrobisz? Przeciez sa mieszkania gdzie kuchnia jest osobno, możesz tak żyć, telefony małe chociaż ich mało nadal są, iphone 12,13 min, xiamoi (jakis model nie pamietam) maks 5 cali, mam mini 13 i normalny funkcjonalny telefon, deszczownicy nikt ci tez nie każe montować.
chociaż ich mało nadal są, iphone 12,13 min, xiamoi


@caballo-blanco: no i kupiłem takiego iphone 13 mini, ale nadal czuję, że przepłaciłem za ten kawałek szkła, który nawet nie wytrzymuje dwóch dni na baterii (aparat ma spoko, ale ta cena to nadal przesada), a xiaomi w tym rozmiarze to kompletne gówno
Świetne, jak baba zaprosi koleżanki a chcesz coś sobie ugotować to musisz z nimi przebywać w jednym pomieszczeniu i na odwrót... jeesteś po prostu ofiarą marketingu dla biedaków.


@HrabiaZet: mam takie samo odczucie. to fajnie wyglada na prospektach. a pozniej chcesz sobie w spokoju zrobic jajecznice i najlepiej, zeby nikt sie nie #!$%@?. no ale jak sie ma 19 lat to potrzeba ci dupy do towarzystwa a nie swietego spokoju ;-)
chcesz sobie w spokoju zrobic jajecznice i najlepiej, zeby nikt sie nie #!$%@?


@nobrain: no i jeszcze kuchnia zagłusza TV, więc lipa, gdy jedno chce coś sobie oglądać, albo pograć na konsoli, a drugie gotuje wody, skwierczy smażeniem, hałasuje okapem, itp.