Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z wykopków. Każdy tutaj zarabia 15k a spłakali się o to, że drwal podrożał 5zl xDD Najgłośniej pewnie płaczą Ci, którzy potrafią zapłacić za rybę z frytkami nad morzem 110zl, albo wziąć apartament w Zakopcu za 900zl doba + zapłacić 200zl za obiad u polskich żydó... przepraszam górali w karczmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #takaprawda #mcdonalds
JohnnyPomielony - Wieczna beka z wykopków. Każdy tutaj zarabia 15k a spłakali się o t...
  • 56
@DzonySiara: A Ty z kolei w każdym wpisie musisz się zesrać o tego drwala xDD albo pracujesz w KFC, albo musisz mieć mega nudne życie. Taka podpowiedź cumplu, nie musisz wcale kupować tego drwala ani komentować postów z nim związanych, możesz całkowicie to olać.
@JohnnyPomielony: Oczywiście kto co lubi, mogłem dopisać "moim zdaniem" bo wyszedłem na jakąś antymakową bojówke. Sam nauczony doswiadczeniem, będąc gdzieś w trasie wolę zjeść maka który trzyma jakieś standardy, niż "lokalne" nieznane mi frykasy. Tylko moim problemem jest to, że sam uwielbiam gotować i zawsze gdzieś tam na takie atrakcje typu drwal, patrzę przez pryzmat tego że sam zrobiłbym to wydaję mi się lepiej
@JohnnyPomielony: Ale przepraszam bardzo - co jest złego w chęci zapłacenia mniej za jakiś produkt? Ciągle widzę te wpisy - hehe Polacy-cebulacy, wszystko chcieliby za grosze albo najlepiej za darmo.
Każdy człowiek tak chce i każdemu nie podoba się, że może kupić mniej za te same pieniądze niż rok temu. Z 2-3 lata temu za 60zł mogłeś 3 razy cieszyć się smakiem drwala, w tym roku, to będą tylko 2 razy.
@mariecziek: Kiedyś cheeseburger był za 2zl, a w latach 90' paczka fajek kosztowała 4zl itd tylko co daje takie rozpamietywanie cen z przeszłości? czasu przecież nie cofniesz, wszędzie wszystko drożeje nie tylko w PL. Mnie tylko śmieszy fakt, że wykopki podają się za elitę internetu, każdy tutaj zarabia 15/20k a fakt że drwal podrożał kilka zł wywarł taki szok wśród wykopków, że mało brakuje aby był płomień na głównej pod wykopaliskiem
@swinkapl: Mogę się założyć, że każdy z tych którzy płaczą o cenę drwala, potrafi co jakiś czas kupić coś przepłaconego albo zjeść burgera w burgerowni za 40zl, który realnie też powinien kosztować w granicach 30 zł. A o ile podrożały produkty spożywcze przez 3 lata? koszty transportu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnnyPomielony piłem do rozpamiętywania cen z przeszłości. To nie jest jakaś daleka przeszłość tylko po prostu ceny #!$%@?ą jak szalone. A w przypadku maka pewno większość ma psychologiczna barierę ze to fastfood a nagle za burgera trzeba płacić 3 dychy. Sam jem co roku bo lubie ale trochę dziwnie będzie za parę lat placic 45zl za głupia kanapkę w MC.
@swinkapl: Tylko że nikt do #!$%@? nikogo nie zmusza żeby tam jeść xDD wiele osób pisze że "lepiej już pójść do burgerowni bo cena praktycznie ta sama" no to niech idą do tej burgerowni a nie bóldupią na wykopie xDD mnie np. nie stać teraz na lot do Nowego Jorku, to nie bóldupie na wykopie że loty do NYC podrożały o 200zl względem poprzedniego roku xD
@JohnnyPomielony Polacy lubią narzekać ( ͡º ͜ʖ͡º) no i ja tam nie widzę w tym nic złego że się coś komentuje czy porównuje. Zwykla rozmowa a niektórzy czuja się urazeni jak sie nie kocha świętego Drwala
@swinkapl: Mnie tylko śmieszy hipokryzja wykopków, elity zarabiajacej 15k xDD każdy zarobiony a boli ich cena burgera, i nie stać ich na wykupienie patogali za 30zl xD
@Kouros Pokaż chociaż 3 osoby, które widziały Pana Jezusa, chociaż 3. Przecież na całym świecie miliony osób w jego wierzą, chyba nie będziesz miał problemu z ich znalezieniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)