Wpis z mikrobloga

Wieczna beka z wykopków. Każdy tutaj zarabia 15k a spłakali się o to, że drwal podrożał 5zl xDD Najgłośniej pewnie płaczą Ci, którzy potrafią zapłacić za rybę z frytkami nad morzem 110zl, albo wziąć apartament w Zakopcu za 900zl doba + zapłacić 200zl za obiad u polskich żydó... przepraszam górali w karczmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpodludzi #takaprawda #mcdonalds
JohnnyPomielony - Wieczna beka z wykopków. Każdy tutaj zarabia 15k a spłakali się o t...
  • 56
@JohnnyPomielony nie wiem czy Polak ale może być. Pochodzenia nie zmienię. Życie jest za krótko żeby sobie czegoś odmawiać. Kupuje też inne niepotrzebne rzeczy bo jestem próżny i przepłacam jak coś mi się podoba. A narzekać na cenę zawsze mogę, nikt mi tego nie zabierze xD
Chyba bardziej sfrustrowani to są wykopki na głównej, którzy nawalili komentarzy na 6 stron o głupim burgerze z Maka bo ten podrożał o kilka zł xDD


@JohnnyPomielony: no nie wiem stary, oni jak się dowiedzieli, to skomentowali i zapomnieli, a ty dalej o tym jęczysz i się ekscytujesz, bo znalazłeś szansę, by się trochę powywyższać nad wykopki xd
Póki co to widzę że Ty nie możesz zapomnieć, bo już drugi raz komentujesz xDD


@JohnnyPomielony: Mordo, przecież to ty dzwonisz.

Ja po prostu kisnę z tego, ze glupi burger potrafi w wykopkach


@JohnnyPomielony: No jak mówiłem - idź jeszcze pochwal się przed lustrem i zwal do własnego odbicia, bo udało ci się z rana wymyślić powód do wywyższania się nad wykopkami. Nie narzekasz na wyższą cenę burgera w maku
@JohnnyPomielony: Ale ty zdajesz sobie sprawę, jak bardzo widać, że już prawie płaczesz i próbujesz desperacko z tego wybrnąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Frustrujesz się misiu, bo widzisz w innych te same cechy, których w sobie nienawidzisz xD