Wpis z mikrobloga

TEREN WOJSKOWY, WSTĘP WZBRONIONY - Taki znak powstrzymał mnie przed wykonaniem kadru jaki sobie zaplanowałem na 01.11.
Otóż na północ od Cmentarza Osobowickiego jest szkoła wojskowa ("Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego").

52 ha, 123 tys. osób pochowanych, otwarty w 1867 roku.
Piąty największy cmentarz w Polsce.
Największy we Wrocławiu.

#wroclaw #dziendobry #wszystkichswietych #tworczoscwlasna
belu_p - TEREN WOJSKOWY, WSTĘP WZBRONIONY - Taki znak powstrzymał mnie przed wykonani...

źródło: 264 Cmentarz Osobowicki 1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Peperonin: zgłasza się każdy lot (nie licząc zabawek oczywiście). Niektóre misje muszą być zgłoszone 24h/72h wcześniej. W razie potrzeby dodaje się zgody/analizy ryzyka.
  • Odpowiedz
@belu_p na czym to bazujesz? Gdzie można dowiedzieć się więcej? Nie latam dronem w Polsce dlatego pytam. W UK potrzebny jest flyer ID I operator Id przy dronach powyżej 250g rejestracja lotów przez drone Assist jest opcjonalna chyba ze jest jakas blokada.

Generalnie ilość biurokracji przy tym odpycha.
  • Odpowiedz
@belu_p Jak ostatni raz latałem to jeszcze nawet nie wiedziałem, że DR nie działa bo u mnie w apce było wszystko ok. Teraz czekam na nowego drona bo (jak ostatni raz latałem) to wziął się i utopił ( )
  • Odpowiedz
  • 0
wziął się i utopił


@Viking-: bardzo niemiło z jego strony. :D Mam nadzieję, że pansa szybko wyda apkę, bo dzwonienie do wieży o akceptację misji to nic fajnego w porównaniu do jednego kliknięcia w DR. :(
  • Odpowiedz
@belu_p Za to bardzo miło że strony DJI, że w 2 dni ogarnęli całą procedurę flyaway i czekam już na wysyłkę. Wiele firm mogło by się od nich uczyć jak powinna działać sprawna obsługa klienta
  • Odpowiedz