Wpis z mikrobloga

1. Nie pamięam juz co robiłem rok temu, ale ostatnio dłaodowałem 5 zł numer w Plushu i wydłużyło mi o rok. Jedynie co pamiętam sprzed roku to to, że trzeba było wybrać starter Nowy Plush a ni zwykły Plush. Plush czyli ta submarka Plusa.

2. a2mobile daje to chyba za darmo przeniesienie numeru do nich.
@sk911: do Orange też możesz poprzenośić on–line. Numer z automatu na rok za 0 zł. Tylko pamietaj by zanim przyjdzie SMS o włączeniu roku ważności konta, nie wziąć kredytu na 2 zł. Jeśli nie będziesz brać kredytu, to po prostu nic nie robisz, po dwóch tygodniach numer jest przeniesiony i działą sobie rok. SMS o roku ważności konta przychodzi zwykle do 15 minut po aktywacji numeru. Jeśli przeniesiesz numer do Orange
  • 0
@Poludnik20: Dzięki wielkie za podpowiedź, w redbull mobile masz na myśli to co im się wyświetla na stronie głównej subskrypcja za 1zł na pierwszy miesiąc?
@sk911: tak. Tylko tam musisz dodać jakąś kartę płatniczą, a jesli nie masz żadnego numeru w Red Bull to musisz zweryfikować się przez kilka banków. Dość sporo jest. No ale jest to jakaś bariera. Dodaj najelepiej taką kartę na której zwykle nie ma żadnych środków, w przypadku gdybyś zapomniała to subskrybcja obija się o puste konto, czy tam nawet nie puste ale poniżej 40 złotych. No ale masz miesiąc na wyprorowadzkę
  • 1
@Poludnik20: Mam revoluta także kart moge mieć sporo :D dzięki za szczegółowe info, mam nadzieje tylko że nie ma żadnego kruczka i można się wynieść z rbm w przeciągu tego miesiąca za 1zł
@Poludnik20: nie wiem czy Ci na tym zależy, ale w Orange jeszcze to jest fajne, że możesz dostawać kopie wiadomosci że skrzynki poczty głosowej na dowolny e-mail. Przychodzi to po prostu jako załącznik w MP3. Jeśli daje się np. jakieś ogłoszenie a nie chcę się odpowiadać będąc wyrywanym w ciągu dnia, to po prostu wieczorem cz nawet raz na tydzień #!$%@? nagrania z e-maila, odpowiadasz na które chcesz. No to trzeba
@Poludnik20: przy aktywowaniu poczty głosowej, system wymusza nagranie swojego powitania. By to jak najszybciej obejść trzeba trzy razy na 5 sekund zatelefonowac na *501. Podczas czwartego połączenia już mówi, że nie masz żadnych wiadomości a powitanie jest automatyczne. No i dalej sobie konfigurujesz czy to zmianę PIN do skrzynki poczty głosowej na taki który zapamiętasz a nie ich losowy, czy właśnie przesyłanie nagrań z poczty głosowej na e-mail. By ustawić przesyłanie
@sk911 złożyłem sobie właśnie zamówienie na przenieienie Red Bulla do Orange. W czwartek pewnie przyjdzie kurier – w tedy dostaje się numer tymczasowy który już działa – a 17 listopada mają przenieść Red Bulla. O ile Red Bull nie wniesie jakichś zasadnych obiekcji, więc zobaczymy.
Jeszcze jedno, w Red Bull też nie możesz odpiąć karty bez wskazania nowej i stara karta – w sensie, że np. ważna do 2022 nie wchodzi. Zatem
Poludnik20 - @sk911 złożyłem sobie właśnie zamówienie na przenieienie Red Bulla do Or...

źródło: RedBullowyITymczasowyOrange_Zrzut ekranu z 2023-11-07 03-15-33

Pobierz
@Poludnik20: 18 listopda się rozstrzygnie.

Red Bull w palikacji pisze, że jeśli trzy miesiące nie będzie możliwości pobrania kasy to wyłączają numer. A kłują konto bardzo często przez dzień czy dwa po upływie terminu. Ja akurat dałem konto ING i aplikacja mi pika gdy jest prba pobrania. I chyba w sobotę to co co godzinę pikało. Dziś już wcale. Ale wynieść się jest najlepszą opocją wydaje mi się.
  • 0
@Poludnik20: Dzięki za tak obszerne wypowiedzi, zamówiłem 20 kart rbm, jak się nie uda przenieść do Orange, to będę szukał innych operatorów którzy mają przy przeniesieniu rok ważności konta, a jak do nikogo nie będzie się dało to karty umrą śmiercią naturalną bo zablokuje kartę płatniczą z revoluta.