Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie oglądania wszystkich odcinków Simpsonów i przecież Barnej to idealny Homer. Ten sam przykład męża i ojca nieudacznika, którego rodzina się wstydzi, a kumple z pracy śmieją.

Był nawet odcinek z urodzinami Marge (żona Homera) która na urodziny dostała kulę do kręgli z imieniem Homer (ten kupił ją dla siebie pod pretekstem prezentu). U Barneja zamiast kuli byłaby pewnie kaszanka albo inna, jakze wspaniała rzecz.
#barnej #barney #kononowicz
  • 8
@RobinSchudl: Jaką rodzinę? Może nie oglądałem późniejszych odcinków, ale tam gdzie skończyłem mieszkał sam w syfie. To były te odcinki z okolicy kuli do kręgli.
@mokane: na którym sezonie jesteś? Od 9. zaczyna się leciutki zjazd (sezony 3-8 powszechnie uchodzą za złotą erę), a gdzieś po 14. sezonie poziom już wyraźnie spada, zamiast całych serii dobrych odcinków są tylko pojedyncze na cały sezon.

A co do twojej teorii to jest bardzo naciągana. Homer jest znacznie bardziej wielowarstwową postacią, w pierwszych sezonach kiedy klimat serialu był nieco inny jest pokazany jako co prawda półgłówek ale z dobrym