Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że na rozłamie Stanowski/Kanał Sportowy lepiej wyjdzie Kanał Sportowy to xD
Tak jak pisane było ten kanał bez Stanowskiego to traci 90% wartości, wystarczy popatrzeć na wyświetlenia tych jakichś sportowych programów to może po 20 tysięcy, a cokolwiek wrzuca Stanowski czy z Mazurkiem czy samemu to po 500k.
On praktycznie ten kanał rozkręcił hejt parkiem z Najmanem ( no akurat kopyto też miało tutaj swój duży udział trzeba uczciwie przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a potem trzymał najpierw przez hejt parki ( gdzie jako jedyny z prowadzących umiał wydobyć główny sens programu tj. podgryzanie gościa, a nie poklepywać po plecach). Potem Stanowisko, dziennikarskie zero. Sam praktycznie tam tylko Stanowskiego oglądałem na tym kanale, no już potem z Mazurkiem z początku oglądałem, ale to już było gorsze od reszty.
Zresztą z początku to on jako jedyny w dobry sposób to rozkręcał, nawet brał jakieś formaty z weszło tv, żeby coś tam było, było go pełno, a reszta współzałożycieli to dawała w większości tylko nazwisko i na dobrą metę mogłoby to obyć się bez nich. Więc nie dziwię się, że Stanowski stwierdził, że on to #!$%@?, skoro sam od siebie dawał więcej niż pozostała 3ka razem wzięta.
A sam kanał bez niego no cóż, zostaną programy po 20k wyświetleń, algorytmy yt nie pomogą, bo na tym kanale jest wrzucane mydło i powidło od piłki do mma i 100 tki innych rzeczy, przez co ciężko budować algorytmy yt
Ciekawi mnie co to za nowy projekt, jak Stanowski będzie robił to co robił do tej pory na kanale sportowym, to może być grubo. Sam na KS nie miałem subskrypcji bo za dużo gówna by przychodziło z różnych dziedzin, a tu widać, że już z 50k uzbierał suskrypcji na kanale gdzie nic nie ma xD

kanalsportowy #stanowski #pilkanozna
  • 8
  • Odpowiedz
@Mysciak: niby tak ale nie do końca. Jakoś weszło tv mu nie pyklo, tak samo jak radio. KS sobie nie poradzi bez niego ale czy on sobie też sam poradzi to mam duże wątpliwości.
  • Odpowiedz
@Mysciak: jeśli radzenie sobie to patocelebryckie cyrkowe filmiki ala Wardęga, to chyba mamy inne podejscie do tematu "radzenia sobie". Tabloidy też zawsze mają większą sprzedaż niż szanujące się media. Typ robi zasięgi schlebiając najgorszym instynkntom i emocjom. To jest "ich troje" internetu lat 20.
  • Odpowiedz
@Mysciak: Jak sam wspomniałeś po części, Stanowski wyświetlenia robił od długiego czasu w większości na materiałach, które ze sportem nie miały nic wspólnego, ale Kanał Sportowy, który sporo czasu na początku był faktycznie sportowy też sobie dobrze dawał radę i rozwijał się w momencie, gdy Stanowski nie był jeszcze takim celebrytą. I na pewno trochę mniej na konto wpadnie na koniec roku, ale sam kanał dadzą radę pewnie utrzymać. Tym bardziej,
  • Odpowiedz
@rooger: zobaczymy w którym kierunku pójdzie. Jak pójdzie stricte w jakieś treści YouTubowe dramy itp to może się udać. Jak będzie chciał robić weszłotv 2 to nie wydaje mi się

@Mysciak nie mam przekonania. Nie pociągnie tym za sobą Januszy z ks
  • Odpowiedz
@Mysciak: Sam znam osobiście kilka osób, które zaczęły oglądać KS tylko dlatego, że nie ma w nim już zakolaka bo "nie chciały nabijać mu wyświetleń". Podejrzewam, że takich osób może być więcej. Z pewnością nie będą mieli takich zasięgów jak ze Stanowskim, ale może im to wyjść na dobre jeśli zostaną tylko i wyłącznie w tematyce sportowej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adams_GA nie pójdzie w tematykę sportową bo na tym nie robi się bardzo dużych wyświetleń co pokazują programy o sporcie w Kanale Sportowym lub Meczyków
  • Odpowiedz