Wpis z mikrobloga

  • 2
@dominowiak: obrzydliwa jak zawsze xD a tak serio to nie mam wiszącej skóry ale to chyba dlatego ze regularnie ćwiczyłem brzuch będąc grubasem, są rozstępy ale nie mam obwisow
  • Odpowiedz
@Noxter20: szczęściarz :D
ja próbuję zrzucić kg z dokładnie tej samej wagi co twoja. Od połowy września przerzuciłem sie na dietę keto + lekki deficyt kaloryczny. Idzie całkiem nieźle - ponad 8 kg do tej pory, ale nie ćwiczę nic na razie i troche się boję właśnie wiszącej skóry na bebzonie.
  • Odpowiedz
  • 2
@dominowiak: kolega bary wyzej ma racje, odpuść keto bo to ściema, u mnie węglowodany regularnie leciały, wystarczy deficyt. Keto ci tylko zaszkodzi. Co do skóry jak nie chcesz wiszącej skóry to jednak warto ćwiczyć
  • Odpowiedz
po co to keto, skoro sam deficyt wystarczy w zupełności?


@bary94pl: @Noxter20 otóż próbowałem wcześniej również defficytu, nawet wykupiłem sobie premkę jakiejś aplikacji do liczenia kalorii i wartości odżywczych XD
ponad miesiąc - zupełnie bezskutecznie.
Miałem spory problem z cukrem - w ciągu dnia po posiłkach senność itp.
Od przejścia na keto samopoczucie mocno na plus, dodatkowo żadnych przymusowych drzemek w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@Noxter20: graty ale masakra zostało Cię 55% ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja #!$%@? ważę 71 kg ale mam trochę brzucha 88cm i nie mogę tego zrzucić żeby było widać mięśnie chyba muszę dobić do 60kg a to średnio mi współgra z intensywnymi treningami bo będę miał poczucie czesciowej utraty efektów ćwiczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@mathia963: U kobiet "kaloryfer" jest zrobić chyba nawet trudniej niż u mężczyzn, dlatego sproboj najpierw zbić do 65, trzymaj deficyt. Równie dobrze mięśnie mogą się nigdy nie pojawić bo to trzeba mieć też gen do tego. Nie katuj się treningami bo jak to mówią "brzuch robimy w kuchni " skup się na deficycie, polecam też 2x w tyg trening na abrollerze, mi to bardzo pomogło
  • Odpowiedz
@Noxter20:

Nie katuj się treningami bo jak to mówią "brzuch robimy w kuchni " skup się na deficycie, polecam też 2x w tyg trening na abrollerze, mi to bardzo pomogło


Brzuch robimy w kuchni, to taka bzdura, że ja #!$%@?ę. Brzuch odsłaniamy w kuchni, ale żeby było widać mięsnie brzucha, to najpierw trzeba je zbudować.

Równie dobrze mięśnie mogą się nigdy nie pojawić bo to trzeba mieć też gen do tego
  • Odpowiedz