Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #szarpankizzyciem #seks #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc

To jeszcze ja, Jarząbek. Zanim pójdę spać jeszcze jedną rzeczą się podzielę. Otóż zgadzam się, że na swój sposób faceci są kontrolowani przez kobiety. Ba! Ja już dawno twierdziłem, że często, nawet nie bezpośrednio, a pośrednio, za decyzjami wielkich tego świata, na przykład władców, przywódców, stały ich kobiety. Oczywiście o tym jak kobiety działały, my już się dowiemy, bo takie rzeczy rzadko przenikały do opinii publicznej.

Ale to też może być odpowiedź na to, dlaczego żyjemy i niestety będziemy żyć w coraz większym cuckoldstanie. Większość decyzyjnych facetów jest w związkach. Wyjątki są, choćby Jarosław Kaczyński, ale on mimo, że jest kawalerem, ma mentalność cuckolda.

I teraz tacy faceci "kontrolowani przez swoje partnerki", będąc w związkach nie ruszą narracji o "biednych kobietach", które rzekomo są dyskryminowane i o których prawa niby trzeba wciąż walczyć. A samotni faceci tacy jak my? O ile nie są to ludzie z wyższych sfer, majętni, decyzyjni jak oni, to cytując klasyka Stonogę, ich mają za przeproszeniem: "w piźdz*e". Taka jest brutalna prawda.
  • 1
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: kaczyński nie jest cuckoldem. Jak wynika z mojego wczorajszego posta jest zwyczajnie sprytny i bystry. Obiera taktykę ,,trzymania ze zwycięzcami". Byłoby głupotą nie iść na rękę kobietom, kiedy jest to siła która jeśli jej nie kupisz to na 100% do władzy (a już napewno realnej) nie dojdziesz. Na dodatek silne kobiety w społeczeństwie oznaczają słabych mężczyzn, słabi mężczyźni oznaczają możliwość ich dojenia z piniondza, możliwość dojenia z piniondza oznacza bogactwo
  • Odpowiedz