Wpis z mikrobloga

#hotelparadise oglądam wywiad z Cycatą,gdzie mówi że mogła brać np.udział w L.I i HP,ale wybrała HP bo tam jednak można mieć swoją strategię i pograć,a ona lubi sobie pograć ,
i trzeba przyznać ze grała całkiem ostro w HP, zmieniała partnerów,manipulowała,kłamała w żywe oczy, świadomie mijała się z prawdą,mieszała równo w parach i bez skrupułów wykorzystywała innych,liczyło się tylko że ona chce i tyle,
więc różnica między nią i Szczochem żadna,
jest dwulicowa,wyrafinowana ,cwana ,fałszywa nie bardziej niż Szczoch,
Narcyz Szczoch miał swoich wybrańców, laski same się na niego napalały, więc grał niewiniątko bo to one chciały,i stąd te zmiany partnerek ,tego się trzymał
a Cycata z uśmiechem grała słodką idiotkę,,tłumacząc swoje zachowania ,,ja tak mam,ja nie wiem czemu ,ale mi się tak zmienia'',
pocieszała ,,przyjaciółki'' a chwilę później z Szczochem i Krzysiurem zastanawiała się jak ,,odbić'' partnera innej,zamienić pary bo każdy był tym złym,
tu na paluszek pakt zawierała ,a parę godzin poźniej bez mydła dymała kolejnego frajera,
dobrą strategię wybrała, robiąc z siebie słodką,, kinderkę'',uchodziło jej wiele na sucho, i dalej uchodzi, wielu z widzów skupiło się na Szczochu i tylko na nim,
a ona z swoim wrednym dwulicowym zachowaniem odeszła w zapomnienie, bryluje w mediach jako ta najfajniejsza w edycji HP 7,
w sumie ślizgając się na sympatii widzów do Jaculi ,
do którego cwaniara przyczepiła się jak kleszcz
a przecież to druga po Szczochu najbardziej perfidna graczka, albo i cwańsza od niego, do tego wygrała tą edycję
  • 15
  • Odpowiedz
@Amikamamy hihi, to samo sobie myślałam, nie warto nigdy ufac sympatycznej grubasce co to niby jest miła i nieszkodliwa, do tego niewinnie przeciąga słowa.. taka jest roztargniona
  • Odpowiedz
A ja mam wrażenie, że ona była manipulowana przez Rocha i Tori. Gdy Paweł miał immunitet, to Tori ją przekonywała, że przecież on się jej podoba...A tak naprawdę chodziło o to, żeby ona z Krzyśkiem była, bo razem do finału łatwiej dojść udając wielką miłość. Jak Kori chciała wrócić do Jacka, to jak z niej się naśmiewali. Roch i Tori udawali jej przyjaciół, bo jak to mówią .... a wrogów jeszcze bliżej
  • Odpowiedz
  • 5
@Lolek1011: no mi ona conajmniej tak od połowy emisji podpadła i nie ważne czy pulchniutka czy chudziudka,
nie szło tego nie zauważyć jak bardzo jest dwulicowa,fałszywa,bez zasad,
nawet o tym wspominałam nie raz, nadrabiała tym swoim słodziutkim dziecięcym głosikiem ,robiąc z siebie słodziaka ,nazywając kinderkiem
no to umknęła jej wredota wielu widzom tym bardziej że Szczoch coraz bardziej pogrążał się swoim zachowaniem zbierając hejtowe żniwo
ale teraz, jak widzę jej wywiady
  • Odpowiedz
@Amikamamy:
Plot twist - najcwańszym uczestnikiem został Jacek.

Wszedł do hotelu, skumał, że jest grupa trzymająca władzę, i koniec końców doczepił się do jednej z dziewczyn, mimo, że podobała mu się Oliwia - niestety nie należała do rdzenia grupy.

Bezpiecznie zmienił front parując się z kori, to mu zapewniło finał i wygraną, bo przebywając w hotelu obserwował jak roch zraża do siebie każdego nowego uczestnika. Mógł liczyć, że w głosowaniu poprą
  • Odpowiedz
  • 3
najcwańszym uczestnikiem został Jacek.


@Corona-Regni-Poloniae: być może,ale najcwańszy jako gracz,
a nie ,,gracz''jak wredny ,dwulicowy, fałszywy tani cwaniak jak Szczoch czy Grycana ,i tu dla mnie jest różnica,
a swoją drogą super że wycykał Szczochową grupę wzajemnej adoracji,parując się drugą po Narcyzie cwaniarą

(szkoda że nie z Oliwią -ale tu masz rację mógł mieć marne szanse )
  • Odpowiedz
@Amikamamy: #!$%@?ą mnie do dziś. Jak jej kiedyś jechałam na insta to ponoć mnie zablokowała. Ponoć. Zaczęła mi się wyświetlać na tt, to też jej cosik napisałam to mnie od stalkerow wyzwala. Że obrażam ja i jej znajomych z hp ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ogólnie laska taka, że jakbym ja na żywo
  • Odpowiedz
  • 0
@beata-fijalkowska: hi hi no ja aż tak nie ale jest niezła roszczeniowa cwaniara, przemęczyła cały ten jej wywiad choć trudno było,jak ona potrafi tym wrednym uśmieszkiem,głosikiem dozować wokół siebie aurę ,,życzliwości''
a jednocześnie każdemu tam doopę rąbać
'no 'miszczyni ''cwaniactwa i fałszu, odnoszę wrażenie że przy jej wredocie i dwulicowości Szczoch to pikuś
  • Odpowiedz
  • 2
@Barbarellaa: ha ha ha,pewnie tak chociaż ona w wywiadzie sugerowała że ona go olała bo się pokłócili i dlatego że źle potraktował Uszatą ,ale masz rację on już w HP po Pandorze i w dzień finału miał ją gdzieś
  • Odpowiedz