Wpis z mikrobloga

@Damian_TS Szefie, dawno nie kupowałem, a forma idzie do przodu. Macie dalej tę zniżkę na darmową wysyłkę czy coś innego?

W ogóle zauważyłem coś dziwnego, ale chyba o tym wiecie – wasza kreatyna jest w sklepie KFD po 27 zł, natomiast na Allegro ludzie sprzedają ją po cenie 65 zł i np. widzę, że 90 kupiło. To ograniczenie 2 sztuk na zamówienie ma z tym walczyć, czy jest inny powód?

#kfd #suplementy #kreatyna #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska powód jest taki, że brakuje surowca i bez tego ograniczenia szybko by nam się skończyły zapasy. Nie wykluczam, że tacy sprzedawcy by to wykorzystali, ale naszym głównym powodem jest to by być fair wobec klienta i mimo wszystko nie podwyższać ceny.
Nadal jest kod na darmową dostawę, to jak go użyć znajdziesz na naszej stronie w zakładce z informacjami o dostawie/wysyłce.
  • Odpowiedz
@Damian_TS: OK, dzięki, tak podejrzewałem, ale też się zastanawiałem, czy ma to coś wspólnego z praktykami na Allegro.
Jak wpiszesz sobie "kreatyna kfd", to jest tam pełno ofert z zawyżoną ceną x2-x3 i sprzedane po 100 opakowań. Trochę... wątpliwe etycznie?
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska według mnie wątpliwe i szkodliwe też dla nas bo wielu klientów pomyśli, że taka cena jest ustalona przez producenta. Oczywiście łatwo to sprawdzić ale nie każdemu się chce.
  • Odpowiedz
@Damian_TS: Chociaż w sumie też Allegro powinno to jakoś weryfikować, bo produkt ze znaczkiem "supercena" jest zawyżony o 150%, a najpopularniejsza oferta prawie o 200%.

To ja mam problem znaleźć coś w hurtowniach z przebitką 50%, a w KFD da się 150% ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziwię się, że sami tam nie wystawiacie z minimalnym Smartem 45 zł.
Kryskamatyska - @Damian_TS: Chociaż w sumie też Allegro powinno to jakoś weryfikować,...

źródło: s1s2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: nikt tego nie kupuje za taką cenę, sprzedawcy gdy kończy się asortyment zwiększa cenę licząc na jelenia a że sztuk trochę sprzedał za normalną cenę to ma na to większą szanse bo aukcja jest wysoko.

Dziwię się, że sami tam nie wystawiacie z minimalnym Smartem 45 zł.


to niezła rada, jak nie prowadzić biznesu xD
  • Odpowiedz
nikt tego nie kupuje za taką cenę, sprzedawcy gdy kończy się asortyment zwiększa cenę licząc na jelenia a że sztuk trochę sprzedał za normalną cenę to ma na to większą szanse bo aukcja jest wysoko.


@KELO9550: Chyba że tak. Pewnie jest gdzieś wykres ceny historycznej?

to niezła rada, jak nie prowadzić biznesu xD


@KELO9550: Gdyż? Ta cena minimalna 45 zł jest bardzo istotna w trafności. No chyba że miałoby to
  • Odpowiedz
Rtęciowa firma ma tam chyba po 40 zł. Co dla mnie też dziwne, bo wychodzi gorzej z wysyłka niż gdyby dobili do Smarta, którego pewnie ma z 90% ludzi na Allegro.


@Kryskamatyska: Ludzie głosują portfelem i podbijanie ceny to nie zawsze metoda na sukces- co zresztą widać na innych suplach gdzie to inne tańsze firmy mają topową sprzedaż, 35 zł za 250g to i tak dużo- na stronie jest dyche taniej,
  • Odpowiedz