Wpis z mikrobloga

@KwasneMleko: no ale konkrety nie poszły to co obiecała znowu zwodzi że zbierze do kupy że jutro ,że wieczorem ,ech kolejna blachara z parciem na szkło
ale dzięki ci ,i dawaj jak coś u niej w końcu ruszy ()
  • Odpowiedz
@Amikamamy: dokładnie tak. Spedzila w hotelu mniej niż trwal lot w jedna strone i jak zwykle pier*$*i bez ladu i skladu. I oczywiście, jak zawsze, żadnych konkretow :ktos/cos/bez klasy/najwiecej mowi bla bla bla bla,a to przecież jej opis.
  • Odpowiedz
@Fikus20-23: Wygląda na to, że Sebina w hp w Kolumbii była dokładnie tyle, ile teraz siedzi w jakimś hotelu w Warszawie z powodu imprezy finałowej. Jeśli po tych 4 dniach będzie tyle pierdzielić co po pobycie w hp, to jej konto na ig będzie jeszcze długo źródłem smaczków o uczestnikach.
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: jaka ona jest daremna. Cały sezon wypowiadała się o Lucy, oczywiście prywatnie jak to lajki kupuje itp itd. A teraz ona ma czelność mówić ze trzeba oddzielić prywatę o hotelu. Oo lord….
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: tez tak myśle, ale o kim by nie mówiła to wieje hipokryzja i podwójnymi standardami. Ja mogę kogoś mieszać z błotem, ale mnie nie wolno bo to nie fair. Ha tfu..
  • Odpowiedz
@KwasneMleko: ale ona pier do li... wszystko o czym mowi to jakby o sobie i sobie strzelila w kolano xD i przeplakala 90% czasu, leb jej peka, zaraz padnie... a kogo to obchodzi? Ludzie nie takie maja problemy i jak juz je maja to nie chwala sie ile plakali i ze zaraz je b na...oj ta edycja za mocno im weszla...
  • Odpowiedz