Wpis z mikrobloga

w jednym burgerku


@Iudex: W jednym kawałku g**na chciałes napisać. Wspaniałe burgery, które jesz kawałkami bo nie da się tego ugryźć. W rezultacie jesz oddzielnie mięso, bułkę, i ser. Dokładnie tego oczekuję po daniu za prawie 100 xD
  • Odpowiedz
Burger z gatunku w cholerę wysokich, więc do mordy nie włożysz, ale z wbitym nożem, który nie wiadomo po co. I do tego ta sałata.


@groman43: Bo prawdziwy wielki burger to powinny być po prostu dwie pizze złożone wierzchem.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: O to to. Zawsze mnie zastanawia dobór składników w takich burgerach. Przecież dobry burger składa się z dobrej wołowiny, dobrej bułki, jakiegoś prostego sosu służącego jako bariera przeciw wilgoci, (chyba, że używasz sałaty, to nawet sosu nie potrzeba) i ewentualnie prostych dodatków podkreślających smak mięsa - cebula, jakiś ogórek kiszony/kwaszony do przełamania smaku i w sumie tyle. Nic więcej nie potrzeba. Ba, nawet Amerykanie jak robią cheeseburgera, to kładą dosłownie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NIeLekajcieSie Szczerze to myślałem, że wiecej walną, tam schabowykosztuje 80zl jakos. @Schizotypoidal No idea, chyba tylko żeby podbic kalorie.
@Escalade Najgorsze jest tak naprawdę nakładanie samej suchej buły na widelec.
@Rad-X Jam Ci on. Wtf, przecież ja tego nie proponuję, wrzuciłem jako ciekawostkę.
  • Odpowiedz
@Iudex: Ja wiem po co są sztućce. Tylko zwyczajnie burger tak jak pisze @Tommy__ powinien się dać złapać łapa. Do tego przecież chodzi o to żeby złapać wszystkie smaki naraz jako jedna kompozycje, a nie sobie potem na talerzu kroić i się cackać żeby jakoś to połączyć bo raz weźmiesz sam kawalek mięsa albo sam smażony ser.

Zwyczajnie jakbym chciał zjeść kotleta z dodatkami to bym zamówił kotleta z dodatkami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Darth_Gohan Chodzi mi o to, że wysokość jest naprawdę drugorzędnym problemem, bo jakoś sobie sztućcami poradzisz, ale jak #!$%@?ć 2k kalorii w jednym posilku? xD
  • Odpowiedz
@Iudex: Normalnie. Dla części ludzi to nie jest żaden problem. Znam trochę asów którzy jedzą zwyczajnie dwa posiłki dziennie. Obiadokolacja spokojnie ma z 1500 /1800 kcal u nich. Dodatkowe 500 kcali to żaden problem. Czy to prawidłowe żywienie? Im pasuje i nie są otyli więc nie będę wychodził przed szereg i mówił, że muszą to zmienić.

McDonaldowy Drwal w zestawie ma 1400 prawie (tam zależy od wersji) i to liczone bez
  • Odpowiedz
  • 1
Normalnie. Dla części ludzi to nie jest żaden problem. Znam trochę asów którzy jedzą zwyczajnie dwa posiłki dziennie. Obiadokolacja spokojnie ma z 1500 /1800 kcal u nich.


@Darth_Gohan: Przypadki osób, które są w stanie tyle zjeść na raz, to widziałem do tej pory tylko u ludzi z zapotrzebowaniem na poziomie 4500 kalorii.

McDonaldowy Drwal w zestawie ma 1400 prawie (tam zależy od wersji) i to liczone bez napoju


Jak tak patrzę
Iudex - >Normalnie. Dla części ludzi to nie jest żaden problem. Znam trochę asów któr...

źródło: Screenshot_555

Pobierz
  • Odpowiedz
@Iudex Drwale mają teraz kilka wersji więc tam się to też różni który dokładnie porównasz.
Tłuszczu musi mieć sporo skoro ma smażony ser :)

Natomiast na pewno przy smażonym mięsie i jeszcze placku ziemniaczanym tego tłuszczu będzie jeszcze więcej.

Mnie już kilka osób zaskoczyło będąc chudymi jak patyk i nie będąc na masie na siłowni i do tego pracując umysłowo, a wciągali ilości żarcia niemożebne :) Jednego kolegę przez jakiś czas namawiałem
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że jest coś takiego jak nóż i widelec? xD


@Iudex: ale nie po to się kupuje burgera, żeby go jeść sztućcami xD to jest coś czego p0lscy kucharze nie potrafią pojąć.
  • Odpowiedz