Wpis z mikrobloga

To jest ta ukochana pogoda - nie bójmy się śmiało użyć tego epitetu - podludzi spod tagu ##!$%@?? PYTAM SIĘ, CZY TO JEST TA UKOCHANA POGODA? PEŁNE ZACHMURZENIE? 8 STOPNI? DESZCZ NON STOP? ŻE CZŁOWIEK SIĘ MA OCHOTĘ POWIESIĆ NA KLAMCE? PYTAM SIĘ GRZECZNIE? HALO HALO? HOP HOP?
##!$%@? ##!$%@?
  • 44
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: przeciez jesien, zima i wiosna to najlepszy czas na podróżowanie i zwiedzanie, dużo latam i zwiedzam i staram się tego nie robić w lato, człowiek spocony, zmęczony, gorąco wiecznie, to nie są warunki do zwiedzania, chyba ze ktoś woli plaże itd to spoko.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: ja widzę to po sobie mocno, bo muszę wychodzić z psem. Wyjście na dwór w lato o 20, w krótkim rękawku i spodenkach to czysta przyjemność. Słoneczko dalej świeci, jest ciepło, przyjemnie, deszczu 0, no aż chce się wychodzić na dwór. Teraz o 20 to ciemno jak w dupie, zimno, deszcz, błoto, wszędzie opadłe liście, a idź w #!$%@? z taką pogodą. Już nie muszę mówić o tym jak wielką
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn jest pięknie. zakładasz ciepły sweterek, kurtkę przeciwdeszczowa i idziesz na dłuuugi spacer. Zero ludzi, spokój, można sobie porozmyślać w ciszy. Potem wracasz do domu, siadasz przy kominku z herbata i książką.. Ja nie wiem jak można nie lubię tej pory roku. Najlepsza.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Ale jęczysz. Dzięki temu, że mamy 4 pory roku, na wiosnę i w lato czujemy się zajebiście, bo czekaliśmy i na długi dzień, i na ciepło. Nie wyobrażam sobie życia w miejscu, w którym przez rok jest "ciepło", "słonecznie" i bez żadnych zmian. Tzn są takie kraje, ale Afryka, bliski Wschód, Azja Płd-Wsch czy nawet jakieś południowe Włochy to nie miejsce i klimat dla mnie. Szukaj pozytywów. Ja kiedyś też
  • Odpowiedz