Wpis z mikrobloga

@Dermati: Nie, to nie jest ich zasluga, ze oni byli tacy dobrzy, ze z nia laskawie wyszli (i ze Lucja nie byla "az tak zniszczona" - btw. jak to brzmi...). To jest zasluga Lucji, ze po tym jak ja zgnoili przez caly czas, po tym jak - juz wiemy - wielokrotnie plakala, po tym jak byli obrzydliwie chamscy i zawistni ona nadal CHCIALA okazac im dobro, szacunek i towarzyszyc im na
  • Odpowiedz
@Dermati: @czerwonolica oglądając wypowiedzi takich osób zastanawiam się jak oni się uchowali. Czuje się jakbym oglądała TVPis, to jest coś tragicznego jak można mieć taką moralność? Miec tak spaczony sposób patrzenia na życie? Patrząc obiektywnie, nie stojąc po żadnej stronie „konfliktu” to proces myślowy który reprezentuje ten człowiek i inni jego koledzy jest nie do zrozumienia dla normalnie myślącego człowieka
  • Odpowiedz
@sesame0il:
Wg mnie to sa po prostu glupi ludzie,ktorzy pojda z pradem grupy bez zadnej refleksji i tam, gdzie im wygodnie. Dodatkowo obrali taktyke by isc dalej w "WINA LUCJI", zamiast przeprosic. Pewnie czesc z nich ma przeblyski (np. Justyna, Malu to juz wiadomo, ze wyjasnily sobie, Krzysiek, itd.), ze nie za dobrze sie zachowywali, a czesc sadzi, ze sie nalezalo, ze nic zlego nie zrobili, a jak zrobili, to nie
  • Odpowiedz
@Dermati: dla mnie to on juz na wstepie byl skonczony, jak Kori przyszla do niegi pozalic sie ze Lucja mysli nad wyborem jego osoby.... ktory normalny czlowiek tak reaguje i to na poczatku programu, w ktorym tak wszyscy pieknie twierdzili ze to jest gra... wiec tego nawet nie chce mi sie komentowac, jedynie moge powiedziec: kim Ty ku r w a jestes aby moc na cokolwiek pozwolic Lucji?
  • Odpowiedz