Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer

To świadczy o tym, że jesteś z mocnej patoli. L4 ciążowe powinno być dostępne dla wąskiej grupy kobiet które wykonują ciężką pracę np. w górnictwie, w hutach na przetopach, na magazynach bez dostępu do wózków elektrycznych czy na złomowiskach przerzucając tony stali. A nie, czekaj. Przecież to wygląda tak że pani siedząca w biurze bierze L4 bo jest w ciąży... To powinno być karane.
To świadczy o tym, że jesteś z mocnej patoli


@Notabene: Raczej socjopatą, bo nie przejmuje się jakimiś dyrdymałami o moralności.

Przecież to wygląda tak że pani siedząca w biurze bierze L4 bo jest w ciąży... To powinno być karane.


I co z tego? Jak się nie podoba to zlikwiduj L4. Praca w biurze/żabce/gdziekolwiek może być stresująca i toksyczna na tyle, że przy pierwszej możliwości legalnej ucieczki na L4 się to robi.
@Nowekonto1238

Słuchaj, ogólnie jako osoba która ma normalne podejście do życia mam mentalność której nie zrozumiesz, już ci tłumacze o co chodzi

Kobieta musi uprawiać stosunek seksualny z facetem w odpowiednim momencie, żeby zajść w ciążę. Czerpie z tego przyjemność, zapewne ma orgazm jedna i druga strona, potem pojawia się ciąża. W tym rozdawnictwie publicznych pieniędzy doszliśmy troszkę za daleko. Co mnie obchodzi że jakaś obca dla mnie baba uprawiała seks bez
@Notabene: Jesteś taki głupi, że nawet mi Cię nie żal. A co powiesz o kobietach, które mają problem z utrzymaniem ciąży i np pierwsze 12 tygodniu muszą praktycznie przeleżeć, nie wolno im się nawet gwałtownie podnosić z łóżka itp. ? Też takim kobietom każesz #!$%@?ć do pracy? W ogóle to jak większość wykopków wypowiada się tutaj na tematy z dziećmi/ciążą od razu pokazuje , że wykop to siedlisko inceli i dzieciaków,
@HaSSaN

@Notabene: Jesteś taki głupi, że nawet mi Cię nie żal. A co powiesz o kobietach, które mają problem z utrzymaniem ciąży i np pierwsze 12 tygodniu muszą praktycznie przeleżeć, nie wolno im się nawet gwałtownie podnosić z łóżka itp. ?


No patrz, problemy cywilizacyjne Europy zachodniej które za #!$%@? nie występują w Ameryce.

Co powiem na to że 15% ciąż kończy się poronieniem? Totalnie mi to wisi i powiewa, natura
@Notabene: ale to nie kobieta decyduje czy bierze l4 tylko lekarz, właśnie w oparciu o zagrożenie ciąży i zdrowia kobiety. Siedzenie 8 godzin za biurkiem i stres z tym związany też może być czynnikiem negatywnie wpływającym na zdrowie kobiety.

Po prostu decydują o tym przesłanki medyczne. Nikt w 1 dniu ciąży nie wie, że w niej jest i nikt nie wystawia wtedy l4.
@HaSSaN

Ale już ci odpowiedziałem, słabe geny same się eliminują i tyle. Czego tłumoku lewacki nie potrafisz pojąć? Jako naczelny zwolennik aborcji który z flagą LGBT idzie w pierwszym rzędzie parady równości #!$%@? mi w komentarzach o poronieniach obcych dla mnie bab? #!$%@? mnie to obchodzi lewaku xd
@Notabene: No #!$%@? debil xD. Nie potrafisz prowadzić merytorycznej dyskusji bo po prostu nie masz żadnej wiedzy na ten temat xD. Jak już to zwolnienia lekarskie powinny być przyznawane właśnie do 12 tyg. ciąży a później już niekonieczne przedłużane, ale taki głąb jak Ty tego nie pojmuje pomimo, że statystyki podsunąłem Ci pod sam nos a Ty nadal tego nie potrafiłeś wydedukować swoim małym rozumkiem xD. Niech zgadnę masz nie więcej
@HaSSaN

Byku, mam 31 lat i #!$%@? politykę. Widzę po znajomych co #!$%@?ą z L4 na ciążę, każdy ma #!$%@? na pracodawce, to jest ogromny błąd tego systemu, pracodawca musi zatrudnić kogoś, tylko po to żeby go zwolnić jak pani po macierzyńskim dwuletnim wróci do pracy. Jestem całkowitym przeciwnikiem bo znam trochę rynek amerykański, tam każdy ma w #!$%@? w którym miesiącu jesteś, masz zadbać o siebie i koniec.

@Macior_Pacior czytaj wyżej