Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #kobiety #otylosc #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow #tinder #badoo

Czy podrywała Was kiedyś jakąś dziewczyna z nadwagą? Jak na to reagujcie? Przeszkadza Wam to? Pytam z ciekawości, bo przyznam się, że dla mnie otyłość kobiety jest problemem. Sam jestem szczupłym, dbającym o siebie chłopakiem. Otyłe dziewczyny mi się po prostu nie podobają.

Czy mógłbyś być w związku z otyłą kobietą?

  • Tak, nie przeszkadza mi to, liczy się charakter. 14.7% (38)
  • Nie mógłbym, nie podoba mi się to. 85.3% (220)

Oddanych głosów: 258

  • 15
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: jak juz kiedys tu pisalem, jesli chodzi o wyglad (nie cechy charakteru) to otylosc u kobiet to jest cos co w moim odczuciu dla mnie najbardziej je dyskwalifikuje... obrzydzaja mnie totalnie zwisajace faldy tluszczu i nie byloby w takim przypadku mowy o zadnym seksie z taka kobieta bo najzwyczajniej w swiecie by mi nie stanal na Taki widok...wszystko powyzej okolo 65kg jest dla mnie obrzydliwe I aseksualne...
  • Odpowiedz
Jakbym był gruby to pewnie by mi nie przeszkadAzalo że gruba


@anonanonimowy321: @Kopytnik_1 Jestem otyły, a nigdy bym się nie związał z grubaską. Przeciez to jest obrzydliwe.
A że sam jestem gruby? No jestem gruby, ale nie ślepy, więc widzę które kobiety są atrakcyjne, a które nie.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Ej, ale tak ogólnie , to ( tak jak Ja) mocno otyłe chłopy i laski są passe. Nawet ich nie odróżnisz od siebie nawzajem :) Idż na siłkę, dietę, może się spotkamy :). U mnie walka bez końca..... :( Mam kilku kolegów / znajomych, których laseczki już nie są "szprychami" i ich kobiety nabrały pełnych kształtów i są całkiem zadowoleni z tego. Jak to mówią klasycznie: "Jest za co złapać
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Nadwaga i otyłość są odpychające bez względu na płeć, a myślę że baby jeszcze bardziej gardzą otyłymi facetami niż faceci otyłymi laskami.

Sam miałem sąsiadkę co miała bombelka z muskularnym wzrostakiem. Zależy też dużo od rys twarzy, pod tłuszczem może się kryć dziewczyna 5-6/10.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1:
Kiedyś z nudów odpowiedziałem na zagadywanie od bardzo dużej dziewczyny. Spotkaliśmy się i od 12 lat mam bardzo dobrą koleżankę. W związki i inne zexy nie wchodzimy, choć często ludzie tak to odbierają. W sumie to mieszkamy od siebie daleko i spotkania są nie za częste.
Ale najbardziej zdziwiło mnie, ile ona ma adoratorów. Wirtualnych w sieci, ale również poznałem wielu osobiście, więc nie są wymyśleni,
  • Odpowiedz